Rīgas Juglas vidusskolas jaunieši piedalījās Norplus projekta „Mācīties un mācīt abpus Baltijas jūrai” mobilitātē no 13. lidz 15.aprīlim Turku (Somijā).

Divās intensīvās mācību dienās jaunieši iepazinās ar programmu Mapathon, ko izmanto pasaules reģionu kartēšanā, kā arī ieguva pieredzi digitālajā lietotnē Åppi ar papildinātu realitāti, pētot kultūrvēsturiskus objektus Turku pilsētvidē. Sadarbojoties ar abu skolu vēstures skolotājiem, jaunieši veidoja prezentācijas par būtiskiem notikumiem abu valstu vēsturē, ko prezentēja un par kuriem diskutēja Turku skolā.

Abu skolu jaunieši iedvesmoja viens otru ar savām komunikācijas un sadarbības prasmēm, kā rezultātā izveidojās draudzīga atmosfēra turpmākajai sadarbībai. Rīgas Juglas vidusskola gaida somu atbildes vizīti maija sākumā.

Rīgas Juglas vidusskola ir koordinators Ziemeļu Ministru padomes programmas „Nordplus 2018-2022 Junior” projektam „Mācīties un mācīt abpus Baltijas jūrai”. Mūsu sadarbības partnerskola ir Turku pilsētas Somu Jauktās apmācības vidusskola, kā arī Turku pilsētas Izglītības nodaļa.

Dalīties: