https://www.ourglobetrotters.com/wp-content/uploads/2021/02/Products-unique-gifts.jpg

https://www.ourglobetrotters.com/wp-content/uploads/2021/02/Products-unique-gifts.jpg

Tuvojas Ziemassvētki. Neatkarīgi no reliģiskās piederības tie ir svētki, ko svinam kopā ar ģimenēm. Diemžēl ukraiņu karavīri, kuri aizstāv savu dzimteni, šos Ziemassvētkus nepavadīs ģimenes lokā. Kam ģimene tālu no frontes līnijas, kam palikusi okupētajās teritorijās… Tādēļ, lai iepriecinātu karavīrus, aicinām visus, kas var un grib, piedalīties Ziemassvētku akcijā “SAGĀDĀ DĀVANU KARAVĪRAM!”.

✅ Kāda ir ideāla dāvana? Šobrīd aktuāls ir viss, kas saistīts ar enerģijas , gaismas, siltuma uzturēšanu. Kāju , roku sildītāji ( Decatlonā ir vis optimālākā zināmā cena šobrīd), ziemas darba cimdi, vilnas zeķu pāris vai silti cimdi, cepure. Un kāds nedārgs, bet noderīgs nieks — kompass, termokrūze, skuveklis, mitrās salvetes, parastais vai pieres lukturis… Saldumi, piparkūkas, rieksti- tā, lai var ielikt karavīrs kabatās. Var pievienot krustiņu vai kādu citu amuletu. Vīri un sievas frontē to novērtēs, un tas viņiem nesīs veiksmi. (Pirms dāvanas gādāšanas vari apjautāties kādam, kas dienējis armijā, – viņi zinās labāk, kas noder ierakumos un aukstumā.) Klāt var pielikt Ziemassvētku kartiņu, zīmējumu vai vēstuli ar labiem vēlējumiem.

⛔️ Ko nevajag dāvināt?

Produktus, kas transportēšanas laikā var sabojāties. Niekus, kas nenoder frontes apstākļos — stikla krūzes, suvenīrus, cepures un šalles spilgtās krāsās. (Atceries, karavīrs visu nes līdzi mugursomā. Sīki, nepraktisks nieki, kļūst par apgrūtinājumu frontes apstākļos.)

‼️ Neraksti vēstulē/kartiņā: savu uzvārdu, adresi, foto ar sevi vai ģimenes locekļiem, e-pastu vai norādes, kā Tevi atrast sociālajos tīklos. Pietiks, ja uzrakstīsi vārdu. Jāatceras, ka vēstule/kartiņa var nonākt ienaidnieka rokās.

⏳ Akcija turpināsies līdz 19.12.22

Paldies!

Sīkāka informācija pie akcijas koordinatores Inas Kesminas, Kveles ielas 16. kabinetā.

Dalīties: