Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces  Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.

Ikdienas steigā ir ļoti svarīgi neaizmirst par atpūtu, ko ļoti labi var apvienot ar sevis izglītošanu un pilnveidošanu, piemēram, dodoties uz teātri vai apmeklējot kādu sev interesējošu izstādi. Ņemot vērā to, ka dzīvojam Rīgā, iespējas apmeklēt kādu pasākumu ir ļoti daudz un dažādas, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Valmierā, Cēsīs, Siguldā u.c. tiek rīkoti interesanti pasākumi, kurus var apmeklēt gan ar draugiem, gan ar ģimeni.

Cik daudz no tā, ko mēs esam piedzīvojuši, redzējuši, dzirdējuši, mēs atceramies? – salīdzinoši maz, jo dzīve ir tik daudz lietu, par kurām mums ir jādomā, ka bieži vien mēs aizmirstam, kādus pasākumus esam apmeklējuši, kādi iespaidi pēc tiem radušies. Tā arī izveidojās ideja par bloga „Kultūras Elpa” izveidi. Vēlme apkopot apmeklētos pasākumus, iemūžināt savus iespaidus, dalīties tajos ar citiem, iedvesmot lasītājus ļauties kultūrai.

Links uz blogu „Kultūras Elpa”- https://kulturaselpa.tumblr.com/

Projekta komanda- Keita Smalkā 12.b, Elīna Zvejniece 12.b, Simona Brokāne 12.a un Elvita Čippa 12.b