Labdien, cienījamie vecāki!

Straujiem soļiem ir pienācis mācību gada noslēgums, tāpēc vēlamies informēt par darbībām kādas veicamas platformā Mily vasaras periodā (no 03.06. līdz 31.08.), lai jaunais mācību gads tiktu sagaidīts un uzsākts ar pārliecību, ka bērnam tiks nodrošināts ēdināšanas pakalpojums:

  1. Vasaras periodā (no 03.06. līdz 31.08.) ēdināšanas pakalpojumi tiks automātiski atcelti un vecākiem NAV jāveic pakalpojuma atcelšana!
  2. Bērniem, kuri turpinās mācības attiecīgajā izglītības iestādē arī nākamajā mācību gadā jauns līgums par ēdināšanas pakalpojumiem NAV jāslēdz. Sākot ar 01.09.2024. darbību turpinās esošais līgums.
  3. Ja vasaras periodā bērns izstājas no izglītības iestādes (absolvē, pāriet uz citu mācību iestādi utt.), lūgums lauzt līgumu pēdējā skolas apmeklējuma dienā vai nedēļas laikā pēc mācību gada noslēguma.

ATGĀDINĀM:

Lūdzam ņemt vērā, lai līgumu lauztu ir jābūt nokārtotām visām  maksājumu saistībām pret pakalpojumu sniedzēju. Precīzu instrukciju kā veikt distances līguma laušanu, lūdzam skatīt video pamācībā, kas ir pieejama platformā mily.lv sadaļā Palīdzība:

https://www.mily.lv/faq/1/29/26

  1. Ja līgums ir noslēgts papīra formā par līguma laušanu informēt ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju, sūtot informāciju uz e pastu: pusdienlaiks@daily.lv, norādot šādu informāciju:

BĒRNA VĀRDS/UZVĀRDS

IESTĀDES NOSAUKUMS UN KLASE

DATUMS AR KURU PLĀNOTS PĀRTRAUKT LĪGUMU.

  1. Ja jaunajā mācību gadā bērns uzsāks mācības citā Rīgas pašvaldības izglītības iestādē, lūdzam savlaicīgi, bet ne vēlāk kā līdz 31.08.2024., noslēgt distances līgumu par ēdināšanas pakalpojumiem platformā Mily.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums, sūtot ziņu uz e-pastu pusdienlaiks@daily.lv  t.26113244

 

Ar cieņu

DAILY komanda

 

Dalīties: