11.c un 11.ab klases kultūras pamatu stundu laikā apmeklēja kultūrizglītojošās programmas nodarbību dāņu mākslinieka Ufes Isoloto (Uffe Isolotto) izstādē “Mūsu mājas bija zeme. Uzplaukums”, kuras laikā iepazina izstādes tapšanu Venēcijas Biennāles ietvaros un pamatojumu caur īsstāstu “No zemes klēpja”, reflektēja par pieredzēto un piedalījās radošās rakstīšanas aktivitātē, grupās sadaloties 5-6 komandās, domājot par savu literāro žanru, kura ietvaros bija jārada jauni tēli, to attiecības ar esošiem kentauriem, kā arī, raugoties nākotnē, radīt oriģinālas sižeta līnijas, atbilstoši izlozētajam žanram.
Nodarbībā skolēni pētīja tēmas, kas ietver filozofiskus, sociālos un kultūras kontekstus un diskutēja par laikmetīgās mākslas nozīmi un ietekmi mūsdienu mainīgajā pasaulē, atsaucoties uz tikko iegūto pieredzi hiperreālistisko darbu instalācijā, ko var vēl pagūt pieredzēt līdz 19.novembrim New Hanza telpās.
Paldies kultūras kursu skolotājam Ļevam Rusilo un Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīvai “Ziedoņa klase” un īpaši Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs fondam par šī kultūras notikuma organizēšanu Latvijā. ????????????
Dalīties: