Katru gadu marta mēnesī visā pasaulē tiek organizēts starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs”, ar mērķi – veicināt matemātikas popularitāti un paaugstināt skolēnu interesi par šo aizraujošo zinātni. Kā arī attīstīt skolēnos vēlmi piedalīties arī citās olimpiādēs, konkursos un sacensībās.

Arī mūsu skolas skolēni ar aizrautību un interesi katru gadu piedalās šajā konkursā. Šajā mācību gadā savas spējas matemātikā pārbaudīja 149 skolēni. Īpaši lepojamies ar 2.e klases skolnieces Katrīnas Annas Gaņģes un 2.d klases skolnieka Mārtiņa Jāņa Eglīša augstajiem rezultātiem, jo šie skolēni konkursā piedalījās pirmo reizi. Lepojamies arī ar 3.d klases skolnieces Katrīnas Derumas, 4.f klases skolnieces Iviandras Vindelas, 6.a klases skolnieku Jāņa Kalniņa un Linarda Kadakovska, 10. a klases skolnieka Rodrigo Ābelīša, 10.c klases skolnieku Klāva Grīnberga un Kristapa Felkera, 11.c klases skolnieka Mārča Viktora Liepiņa un 12.c klases skolnieku Riharda Skrastiņa, Kristiāna Brenča un Arta Ausekļa augstajiem rezultātiem.

Bet “Labākais no labākajiem” sarakstā šogad ir iekļuvis 5.d klases skolnieks Reinis Pudāns, kurš 3030 Latvijas skolu 5. klašu skolēnu konkurencē  ir ieguvis 13. vietu Latvijā.

Paldies skolēniem par uzņēmību, skolotājiem par zināšanām un vecākiem par atbalstu, un īkšķa turēšanu!

Dalīties: