Description

Projekta „Baltu literatūras nedēļa / Baltų literatūros savaitė” mērķis ir stiprināt skolēnu motivāciju lasīt, aicinot iepazīt radniecīgu tautu – lietuviešu un latviešu – valodu, literatūru, kultūru, vēsturi, kā arī aicinot nodibināt un paturēt Lietuvas un Latvijas skolu savstarpējos sakarus. Projekta organizatori ir Jonavas rajona Žeimju skola-daudzfunkciju centrs, Jonavas rajona skolu bibliotekāru metodiskā apvienība (Lietuva).

Attālinātās mācībās maija beigās Rīgas Juglas vidusskolas 5.b un 6.a klases skolēni starptautiskā projekta „Baltu literatūras nedēļa” ietvaros kopā ar skolotāju Ievu Križevicu vizualizēja skaņdarbus, dzeju, mācījās lietuviešu tradicionālos dančus, muzicēja, gatavoja tradicionālos ēdienus, apguva lietuviešu valodu, iepazina Lietuvas valsts vēsturi un himnu, sazinājās ar radiem Lietuvā. Skolēnu veiktie darbi ir skatāmi https://www.facebook.com/groups/276831082747361/.

Projekta partneri: Vītauta Dižā universitātes (VDU) Humanitāro zinātņu fakultātes Letonikas centrs, Latvijas Republikas vēstniecība Lietuvas Republikā, Lietuvas Republikas vēstniecība Latvijas Republikā, Jonavas rajona pašvaldība, Latvijas Nacionālais kino centrs, Lietuvas Kino centrs, „Lonas”, „Fejas nams”, „Kafijas Draugs”, „RT TAX”.

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
6.klases skolēni no 26. līdz 27.maijam piedalījās starptautiskā projekta aktivitātē, iepazīstot Canva Education programmu, tās iespējas un veidojot savu logo Erasmus+ projektam.
02.06.2021 · From Levs_R
Projekta mērķis ir Rīgas Juglas vidusskolas jauniešu izpratnes par līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesos uzlabošana un viņu vēlmes iesaistīties lēmumu pieņemšanā par mācību saturu un mācīšanās procesu rosināšana.
30.11.2020 · From almapavlovska
Rīgas Juglas vidusskolā 13.septembrī notika vērienīgākais gada ieskaņas pasākums – EKO nakts. Sīkāk lasiet rakstā...
19.09.2019 · From Levs_R
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
13.08.2019 · From Levs_R
Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.
14.05.2019 · From Levs_R
Rate
0 votes
Info
15.06.2020 (15.06.2020)
381 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags