Description
Vairākas klases angļu valodu attīsta un turpina apgūt caur lasīšanas prasmēm. Attālinātā mācīšanās mūsu skolā norit radoši un starpdisciplināri, nezaudējot kreativitāti arī karantīnas laikā. Vairākas klases angļu valodu turpina apgūt caur lasīšanas prasmju attīstīšanu. Mūsu skolā jau daudzus gadus aktuāls ir ik semestra "Lasīšanas projekts". Arī šis laiks nav izņēmums. Piekto līdz vienpadsmito klašu skolēni lasa grāmatu angļu valodā pēc izvēles (bezmaksas online versiju vai papīra formāta). Šī projekta laikā skolēni pilda speciāli izstrādātas darba lapas, kurās katru nedēļu ieraksta informāciju atbilstoši tēmai. Piemēram, fakti par grāmatu un tās autori, galvenā varoņa aprakts, raksturojums. Izlasītās nodaļas notikumu pārskats utt. Šādā veidā skolēni attīsta ne tikai lasīšanas prasmes un raitumu svešvalodā, bet arī praktizē pieturzīmju lietošanu, konteksta uztveršanu, gramatiskos laikus, vārdšķiras un visas pārējās valodas nianses. Pagājušās nedēļas uzdevums 5.klasēm bija uzzīmēt grāmatas galveno varoni pēc iepriekš uzrakstītā apraksta. Rezultāts ir ļoti skaists un krāsains! Prieks par mūsu izdomas bagātajiem un lasīt mīlošajiem skolēniem!
 
Angļu valodas skolotāja 
Viktorija Afanasjeva
 
Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Sveicam Rīgas pilsētas skolēnu angļu valodas olimpiādes
23.11.2021 · From admin
Apsveicam Rīgas pilsētas 2. angļu valodas 2.posma olimpiādes 10.-12. klašu grupā 3. vietas ieguvēju 12. klases izglītojamo Eviju Medvedevu un atzinības ieguvējas 11. klases izglītojamās Samantu Klaucāni un Elizabeti Braunu!
05.11.2019 · From admin
Apsveicam Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādes 3.vietas ieguvēju 11. klases skolēnu Pēteri Valteru Sedlenieku un atzinībām 12.klases skolēnus Elīnu Zvejnieci un Kalvi Bērziņu 11. klases skolēnu Mārci Marku Martinsonu, 10.klases skolēnus Samantu Klaumani!
08.11.2018 · From admin
Šī gada 10.maijā Rīgas Juglas vidusskolēni tikās ar viesiem no Taivānas vēstniecības - Taipejas Misijas diplomātiem. Tikšanās noritējusi starpdisciplinārā formātā, ar tādām Austrumu kultūras vērtībām kā izglītība, ģimene, kultūra.
10.05.2018 · From Levs_R
Šā gada 17. maijā RJV sākumskolā noritēja angļu valodas pasākums pirmklasniekiem "Learn English Easily Through Games and Songs"
20.05.2016 · From admin
Rate
0 votes
Info
18.04.2020 (18.04.2020)
389 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend