Description

 

Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces  Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.

Ikdienas steigā ir ļoti svarīgi neaizmirst par atpūtu, ko ļoti labi var apvienot ar sevis izglītošanu un pilnveidošanu, piemēram, dodoties uz teātri vai apmeklējot kādu sev interesējošu izstādi. Ņemot vērā to, ka dzīvojam Rīgā, iespējas apmeklēt kādu pasākumu ir ļoti daudz un dažādas, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Valmierā, Cēsīs, Siguldā u.c. tiek rīkoti interesanti pasākumi, kurus var apmeklēt gan ar draugiem, gan ar ģimeni.

Cik daudz no tā, ko mēs esam piedzīvojuši, redzējuši, dzirdējuši, mēs atceramies? – salīdzinoši maz, jo dzīve ir tik daudz lietu, par kurām mums ir jādomā, ka bieži vien mēs aizmirstam, kādus pasākumus esam apmeklējuši, kādi iespaidi pēc tiem radušies. Tā arī izveidojās ideja par bloga „Kultūras Elpa” izveidi. Vēlme apkopot apmeklētos pasākumus, iemūžināt savus iespaidus, dalīties tajos ar citiem, iedvesmot lasītājus ļauties kultūrai.

Links uz blogu „Kultūras Elpa”- https://kulturaselpa.tumblr.com/

Projekta komanda- Keita Smalkā 12.b, Elīna Zvejniece 12.b, Simona Brokāne 12.a un Elvita Čippa 12.b.

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Apsveicam Rīgas Juglas vidusskolas skolēnu komandu ar panākumiem Rīgas kultūrvēstursko objektu rekonstruēšanā esporta pilotprojektā "Rīgas būvēšanas sacensības"!
16.06.2021 · From admin
6.klases skolēni no 26. līdz 27.maijam piedalījās starptautiskā projekta aktivitātē, iepazīstot Canva Education programmu, tās iespējas un veidojot savu logo Erasmus+ projektam.
02.06.2021 · From Levs_R
Kultūras tūrisms iespējams arī virtuālās realitātes platformās. Šajā gadā kultūras kursu stundās tiešsaistē vidusskolēni ir pilnveidojuši ne tikai kultūras izpratnes un vizuālizpratnes kompetences, bet arī prasmīgi pielietojuši tās, veidojot virtuālās mācību ekskursijas kultūras galvaspilsētās.
28.05.2021 · From Levs_R
Projekta mērķis ir Rīgas Juglas vidusskolas jauniešu izpratnes par līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesos uzlabošana un viņu vēlmes iesaistīties lēmumu pieņemšanā par mācību saturu un mācīšanās procesu rosināšana.
30.11.2020 · From almapavlovska
Projekta „Baltu literatūras nedēļa / Baltų literatūros savaitė” mērķis ir stiprināt skolēnu motivāciju lasīt, aicinot iepazīt radniecīgu tautu – lietuviešu un latviešu – valodu, literatūru, kultūru, vēsturi, kā arī aicinot nodibināt un paturēt Lietuvas un Latvijas skolu savstarpējos sakarus.
15.06.2020 · From admin
Rate
2 votes
Info
14.05.2019 (14.05.2019)
612 Views
0 Subscribers
All Articles by Levs_R
Recommend