Description

28.aprīlī Rīgas Juglas vidusskolas skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki piedalījās Lielajā talkā. Šoreiz palīdzējām mūsu netālajiem kaimiņiem - Brīvdabas muzejam kļūt tīrākam un sakoptākam, jauno muzeja sezonu sagaidot. Vairāk kā simts RJV talcinieku grāba sausās lapas un vāca zarus muzeja teritorijā, bet pēc labi padarīta darba mielojās ar muzeja darbinieku pagatavoto gardo Talkas zupu. Arī RJV Skolēnu dome bija parūpējusies par talciniekiem - darba laikā strādājošos uzmundrināja Cūkmens un Cūkmenīte,bet pēc darba visus gaidīja atpūta jautrās un sportiskās aktivitātēs, kā arī uz dzīvas uguns vārīta Talkas tējas tase.

Paldies Brīvdabas muzeja kolektīvam par atsaucību, RJV Skolēnu domei par pasākuma organizēšanu un visiem, visiem, kas bija kopā ar mums Lielajā talkā, lai DARĪTU KOPĀ!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Katrs atsevišķi, bet tomēr kopā! Rīgas Juglas vidusskola aicina piedalīties Lielajā talkā!
09.04.2021 · From admin
Lielā talka RJV būs! Esam uzticīgi skolas tradīcijām – DARĀM KOPĀ, lai arī attālināti.
14.05.2020 · From admin
Rīgas Juglas vidusskolas skolēni kopā ar skolotājiem un diviem cūkmeniem piedalījās Lielajā talkā, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.
07.05.2019 · From admin
Rīgas Juglas vidusskolas 7.c klases skolēni kopā ar Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbiniekiem....
01.05.2015 · From admin
Rate
1 votes
Info
03.05.2018 (03.05.2018)
627 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags