Description

Apsveicam Rīgas Juglas vidusskolas skolēnu komandu ar panākumiem Rīgas kultūrvēstursko objektu rekonstruēšanā esporta pilotprojektā "Rīgas būvēšanas sacensības"!

No 26. maija līdz 6. jūnijam Rīgas skolu skolēni piedalījās esporta pilotprojektā - Rīgas būvēšanas sacensībās, būvējot Rīgas objektus Minecraft Education video spēlē.  Rīgas Juglas vidusskolas komandas "DreamTeamWasTaken:)" sastāvā bija Sandra Aleksandra Aleksandrova - komandas kapteine un 7.c klases skolniece, Beate Janberga - 7.d klase, Lelde Liepiņa - 7.c klase, Renārs Grīnbergs - 7.d klase, Toms Gādigs - 6.e klase, kā arī kultūras un sociālo zinību skolotājs Ļevs Rusilo.

Katrai Rīgas skolu sacensību komandai tika dots uzdevums rekonstruēt kādu no Rīgas vēsturisko centru raksturojošām vietzīmēm, pieminekļiem vai citiem pilsētbūvniecības objektiem, papildinot un detalizējot esošo Rīgas pilsētas virtuālo modeli Minecraft vidē. Pirmajā posmā Rīgas Juglas vidusskolas komandai no 26.maija līdz 6.jūnijam bija jāizpēta, jāapraksta un Minecraft virtuālajā Rīgas modelī jārekonstruē piešķirtais Rīgas vēsturiskā centra objekta eksterjers - Rīgas Sv. Pētera baznīcu un Reformācijas laukumu. Pirmajā posmā RJV komanda ieguva godpilno 4.vietu un atzinību, sacensību žūrijai komentējot, ka objekts rūpīgi un detalizēti rekonstruēts, kā arī komanda tika paslavēta par nopietnu pieeju Pētera baznīcai aprakstam.

Otrajā posmā, kas norisinājās 11. jūnijā, notika tiešsaistes ātrbūvēšanas sacensības, kurās mūsu skolas komanda varēja izvirzīt tikai 1 dalībnieku. Beate Janberga no 7.d klases cīnījās par tehniski precīzākā un ātrākā būvnieka titulu, atveidojot Brīvības pieminekli. Ātrbūvēšanas sacensībās Beate Janberga ieguva godpilno 2.vietu starp Rīgas labākajām skolām un specbalvas no Microsoft un Datorzinību centra. Savukārt kā aktīvākais skolotājs starp Rīgas skolām tika nominēts skolotājs Ļevs Rusilo.

Paldies visai komandai! Un apsveicam Beati Janbergu ar izciliem panākumiem!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Kultūras tūrisms iespējams arī virtuālās realitātes platformās. Šajā gadā kultūras kursu stundās tiešsaistē vidusskolēni ir pilnveidojuši ne tikai kultūras izpratnes un vizuālizpratnes kompetences, bet arī prasmīgi pielietojuši tās, veidojot virtuālās mācību ekskursijas kultūras galvaspilsētās.
28.05.2021 · From Levs_R
Sadarbojoties ar projekta koordinatori Anitu Smelteri, skolotājs Levs Rusilo Latvijas Nacionālajā bibliotēkā vada nodarbības par Latvijas kultūras kanonu mūsu skolas 12.klašu skolēniem.
27.09.2019 · From admin
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
13.08.2019 · From Levs_R
Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.
14.05.2019 · From Levs_R
Rīgas Juglas vidusskolas 12.a klases skolēni kulturoloģijas nodarbībā par latviešu teātri izzina mācību ekskursijā LKA Ed.Smiļģa Teātra muzejā
17.02.2019 · From Levs_R
Rate
1 votes
Info
16.06.2021 (16.06.2021)
192 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags