Sveiciens absolventiem! Lūgums pievērst uzmanību šai ziņai!

Skolas jubileja iegūs vēl lielāku vērtību un svētku sajūtu, ja arī katrs no Jums piedalīsies tās tapšanā.

Plāns ir sekojošs:

Viens notikums, ko vēlamies atklāt šajā jubilejas gadā ir “Skolas muzejs”, kas tiks organizēts skolas “mazajā zālē”. Muzeja atklāšana notiks janvārī. Šī muzeja tapšanā mēs paši jau esam sarūpējuši dažādus ar skolu saistītus priekšmetus – suvenīrus, skolas formas, nozīmītes, gredzenus, fotogrāfijas, video, ielūgumus, diplomus u.c.. Ja Jums ir saglabājušies vēsturiski materiāli, kurus labprāt vēlaties atstāt muzejā par piemiņu, esat laipni aicināti to nest, sūtīt, nogādāt skolā.

Otra lieta – vēlamies aicināt pieteikties absolventus dalīties ar pieredzi vai vadīt stundas mūsu skolēniem dažādās klasēs - “Absolvents savā skolā”. Katram no Jums ir savs unikāls dzīves stāsts un pieredze, kura sākās tieši Rīgas Juglas vidusskolā. Un paskatoties ar šī brīža acīm gan no profesionālā, gan personīgā skatu punkta, būtu vērts to nodot mūsu skolēniem. Aicinām jūs saskaņot laiku, klašu grupu un tēmu, kad varat pie mums ierasties un novadīt stundu.

Trešā lieta – Jūsu 2 – 3 minūšu video, par šādām tēmām:

  1. Manas spilgtākais notikums skolas laikā;
  2. Atmiņas par kādu konkrētu skolotāju;
  3. Novēlējums skolai.

Visa saziņa un video kopīgošana iesūtāma uz e-pastu salidojums@rjv.lv (šis ir personalizēts gmail konts). Kā arī saziņai Facebook par “Skolas muzeju” ar Airu Broku, par video – Gundars Šķipars, par stundām “Absolvents savā skolā” ar Aiju Melli.

Uz sadarbību un drīzu tikšanos,

Tava skola

Rīgas Juglas vidusskolas
(pirmsākumā 39.vidusskola)
50 gadu jubilejas absolventu salidojums
2018.gada 26.janvārī

 
I daļa VEF kultūras pilī plkst.18.00,
II daļa ar sarunām pie līdzpaņemtā groziņa un dejas Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles ielā 64, no plkst.21:00.
 
Dalības maksa 15,60 € no personas, iegādājoties biļeti internetā. Aizpildot dalībnieka anketu, varēsiet iegādāties biļeti/-es,
 
vai
 
15,00 €, iegādājoties uz vietas Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles ielā 64, 1.kabinetā.
Foto