Apraksts

Otrdien, 30.oktobrī  11. un 12.klašu skolēni darbojās tehniski radošajās darbnīcās, Valsts izglītības attīstības aģentūras finansētā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

11. klašu skolēni darbnīcas pirmajā daļā tika iepazīstināti ar Arhitekta/būvnieka profesiju un kā veiksmīgāk plānot karjeru. Pēc tam, būvējot makaronu tiltu, skolēni varēja iejusties tiltu būvinženieru lomā un profesijā. Darbošanās laikā dalībniekiem tilts bija gan jāuzrasē, gan jāuzbūvē. Noslēgumā tika testēta tilta izturība. Visizturīgāko tiltu uzbūvēja meiteņu komanda - Anete, Alīna, Aiva, Liza. Tas izturēja 17,4 kg smagumu.

12.klašu skolēni darbnīcas pirmajā daļā tika iepazīstināti ar programmētāja profesiju. Pēc tam skolēni izspēlēja grīdas spēli “Java programmētājs”. Spēles laikā skolēniem bija jāizmanto iepriekš iegūtās zināšanas matemātikā, informātikā un sociālajās zinībās, kā arī jāpielieto loģiskā domāšana.

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
2.martā 11.b klase devās ekskursijā uz "Madara Cosmetics" ražotni Mārupē, kur iepazinās ar uzņēmuma vēsturi, dabīgās kosmētikas laboratoriju un ražošanas procesu, uzzināja par sadarbību ar augstskolām un to, kāda izglītība nepieciešama, lai strādātu šajā uzņēmumā.
11.03.2018 · no Dzintra_Liepina
Vērtēt
0 votes
Info
31.10.2018 (pirms 13 dienām)
46 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc admin
Ieteikt