Apraksts

2018.gada 11.janvāris - pirmā lielā skolas jubilejas diena, kurā tika iesvētīts jaunais skolas karogs un vērtas durvis skolas muzejam.

Skolas karoga metu veidojusi skolotāja Sandra Ulmane, to audusi tekstilmāksliniece Baiba Rītere. Karogu iesvētīja luterāņu mācītājs Ivars Jēkabsons.
Pēc svinīgās un emocionālās karoga iesvētīšanas atklāja telpu, kurā likti pamati skolas muzejam. Muzeju veido vēstures skolotājas Aira Broka un Dzintra Liepiņa. Muzeja dominante ir laika līnija, kuru veidojusi Līva Oto; muzejs ir aprīkots ar modernām mēbelēm un digitālās atmiņas glabātājiem - tas izceļ gaismā daudzas aizgājušo 50 gadu liecības un gaida aizvien jaunas bijušo skolēnu un skolotāju atmiņas.

Foto pieejami galerijā.

 

Nākamā tikšanās salidojumā!

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Mēs, 8.b klase bijām Rīgas Motormuzejā. Tur mēs aplūkojām dažādus Latvijā un pasaulē ražotus visdažādākos automobiļus. Interesanti bija apskatīt muzeju, kas zināmu laiku bija rekonstrukcijā, un tagad ir aprīkots ar modernām tehnoloģjām.
14.02.2018 · no Osinas8b
Klases stundas laikā 7. a klases skolēni iepazinās ar lietām, kuras stāsta par RJV vēsturi. Paldies skolotājai Airai Brokai.
15.02.2017 · no edgarsg
Vērtēt
0 votes
Info
12.01.2018 (12.01.2018)
517 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc admin
Ieteikt
Birkas