Description

RJV 8. maijā ciemojās 26 astoto klašu skolēni un 4 skolotāji no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas. Tradicionāli šāds sadraudzības apmaiņas projekts starp Latvijas skolām notiek jau vairākus gadus. Gan mūsu skolas, gan Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas skolēni iesaistījās dažādās saliedēšanās un orientēšanās spēlēs, skolēni sazinājās vācu un krievu valodās. Skolēni no Gulbenes bija sagatavojuši muzikālu uzvedumu krievu un vācu valodā. 
Šogad projektā iesaistījās arī EKO skola - mūsu skolas skolēni angļu valodā ciemiņiem pastāstīja par EKO pasākumiem un piedāvāja arī iesaistīties EKO aktivitātēs. 
Noslēgumā visi kopā baudījām svētku kliņģeri. Liels paldies abu skolu skolēniem un skolotājiem par saturīgi un draudzīgi kopā pavadītu laiku! Paldies mūsu skolas skolotājiem Allai Ābelei, Ivetai Ozolai, Natālijai Meļņikai, Edgaram Gruntem, Gintai Pālenai, Ivitai Brinteniecei un Jolantai Tūterei, kā arī Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas skolotājiem - Anitai Putnai, Līgai Silauniecei, Ārijai Vīcupei un Initai Zemniecei! Īpaši liels paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās šī pasākuma organizēšanā un iesaistījās tajā!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
1 votes
Info
08.05.2019 (08.05.2019)
171 Views
0 Subscribers
All Articles by edgarsg
Recommend