Apraksts

Mīļi aicināti uz RJV Kino kluba 3.tikšanos 18.janvārī (ceturtdiena) plkst.16.00 Aktu zālē. 
Šajā reizē būs iespēja uzzināt par melodrāmām kino un noskatīties ģimenes filmu - "Sirds mūzika" (2007, režisore Kirstena Šeridana). 

Par filmu:
"Jauns, talantīgs īru ģitārists un kāda jauna čelliste no bagātas ģimenes pavada vienu burvīgu nakti Ņujorkā, pēc kuras jauno cilvēku ceļi šķiras. Tomēr pēc šīs mīlas nakts piedzimst puisītis, kurš apstākļu sakritības dēļ drīz pēc piedzimšanas nokļūst bērnu namā. Jau pieaudzis, puika kļuvis par ielu muzikantu ar vārdu Augusts Rašs, bet par viņu gādā kāds noslēpumains svešinieks. Zēna talants un mūzika pēc vairākiem gadiem ļaus viņam atrast vecākus… Šajā romantiskajā filmā galvenās lomas atveido tādas Holivudas zvaigznes kā Džonatans Raiss Maijers, Fredijs Haimors, Kerija Rasela, Robins Viljams." - Nacionālais Kino centrs.

Latvijas Kino klubi ir Latvijas Nacionālā Kino centra pilotprojekts, kura mērķis ir veicināt kino izglītību Latvijā un sekmēt filmu digitālo izplatīšanu skolās. Projekts ir tapis, pateicoties Film Literacy Europe bezpeļņas organizācijas atbalstam no Lielbritānijas. Līdzīgi kino klubi darbojas arī Dānijā, Zviedrijā, Francijā, Rumānijā, Kiprā. Ar šo mācību gadu kino klubi sāk darboties arī Lietuvā, Gruzijā un Latvijā.

 

Ieeja brīva. Subtitri latviešu valodā, filma oriģinālvalodā (angļu). 
Bez vecuma ierobežojumiem. 

Laipni lūgti! Uz tikšanos!! :)

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
12.aprīlī plkst.16.06 laipni aicināti uz RJV Kino kluba pasākumu skolas muzejā. Šoreiz būs iespēja novērtēt Lailas Pakalniņas 2003.gada filmu "Pitons", kura izpelnījusies slavu kā drāma ar absurda elementiem, gan arī kā traģikomēdija. Filmas stāsts balstās uz reāliem notikumiem.
pirms 13 dienām · no Levs_R
Šo ceturtdien plkst.16.10 skolas muzejā RJV Kino klubs ielūdz uz tikšanos ar modernismu un Vūdija Allena daiļradi filmā "Pusnakts Parīzē" (2011). Īpaši gaidīti skolēni novērtēt klātienē labu kino un uzzināt ko vērtīgu par mākslu un kultūru.
02.04.2018 · no Levs_R
Ceturtdien, 22.martā, plkst.16.30 svinēsim pavasari ar grāmatas "Simt soļu ceļojums" ekranizācijas pirmizrādi skolas muzejā. Filma ir kā gastronomiska pasaka par jaunu indiešu zēnu, kurš kļūst par trīs zvaigžņu restorāna šefpavāru.
19.03.2018 · no Levs_R
Otrdien 6.martā plkst.16.00 mīļi aicināti uz RJV Kino klubu mājīgā gaisotnē skolas muzejā. Tikšanās ar romantisma pārstāvi Džonu Kītsu ne tikai filmā "Spožā zvaigzne", bet arī tekstā, grāmatās, kuras varēs iepazīt un aplūkot tikai Kino kluba laikā.
04.03.2018 · no Levs_R
RJV Kino klubs 1.martā plkst.16.00 Aktu zālē piedāvās ielūkoties ASV vēstures notikumos laikā pirms pilsoņu kara. Filma balstīta uz reāliem notikumiem pēc Solomona Nortopa biogrāfijas.
26.02.2018 · no Levs_R
Vērtēt
1 votes
Info
12.01.2018 (12.01.2018)
277 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc Levs_R
Ieteikt