Apraksts

Mīļi aicināti uz RJV Kino kluba 3.tikšanos 18.janvārī (ceturtdiena) plkst.16.00 Aktu zālē. 
Šajā reizē būs iespēja uzzināt par melodrāmām kino un noskatīties ģimenes filmu - "Sirds mūzika" (2007, režisore Kirstena Šeridana). 

Par filmu:
"Jauns, talantīgs īru ģitārists un kāda jauna čelliste no bagātas ģimenes pavada vienu burvīgu nakti Ņujorkā, pēc kuras jauno cilvēku ceļi šķiras. Tomēr pēc šīs mīlas nakts piedzimst puisītis, kurš apstākļu sakritības dēļ drīz pēc piedzimšanas nokļūst bērnu namā. Jau pieaudzis, puika kļuvis par ielu muzikantu ar vārdu Augusts Rašs, bet par viņu gādā kāds noslēpumains svešinieks. Zēna talants un mūzika pēc vairākiem gadiem ļaus viņam atrast vecākus… Šajā romantiskajā filmā galvenās lomas atveido tādas Holivudas zvaigznes kā Džonatans Raiss Maijers, Fredijs Haimors, Kerija Rasela, Robins Viljams." - Nacionālais Kino centrs.

Latvijas Kino klubi ir Latvijas Nacionālā Kino centra pilotprojekts, kura mērķis ir veicināt kino izglītību Latvijā un sekmēt filmu digitālo izplatīšanu skolās. Projekts ir tapis, pateicoties Film Literacy Europe bezpeļņas organizācijas atbalstam no Lielbritānijas. Līdzīgi kino klubi darbojas arī Dānijā, Zviedrijā, Francijā, Rumānijā, Kiprā. Ar šo mācību gadu kino klubi sāk darboties arī Lietuvā, Gruzijā un Latvijā.

 

Ieeja brīva. Subtitri latviešu valodā, filma oriģinālvalodā (angļu). 
Bez vecuma ierobežojumiem. 

Laipni lūgti! Uz tikšanos!! :)

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Laipni gaidīti šo ceturtdien 8.februārī plkst.16.00 uz RJV Kino kluba pasākumu par kinokomēdijām ar filmas "Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda" (2014, rež. Fēlikss Harngrēns) izvērtēšanu.
pirms 14 dienām · no Levs_R
Laipni aicināti uz RJV Kino kluba 4. pasākumu 1.februārī (ceturtdiena) plkst.16.00 Aktu zālē, kur būs iespēja uzzināt par spēlfilmām, 20.gadsimta 30.gadu modi un noskatīties latviešu piedzīvojumu filmu ar vēsturisku kontekstu - "Sapņu komanda 1935" (režisori Aigars Grauba un Andrejs Ēķis, 2012).
29.01.2018 · no Levs_R
Esat laipni gaidīti šo ceturtdien 14.decembrī plkst.16.00 Rīgas Juglas vidusskolas aktu zālē uz Kino kluba 2.tikšanos par dokumentālo kino ar Lailas Pakalniņas filmas "33 zvēri Ziemassvētku vecītim" (2011) skatīšanos un izvērtēšanu kopā ar filmas galveno varoni - Līvijas kundzi.
11.12.2017 · no admin
Esat laipni gaidīti šo ceturtdien 7.decembrī plkst.16.00 Rīgas Juglas vidusskolas aktu zālē Latvijas Kino klubu pirmajā pasākumā – kinolektorijā ar ASV Kinoakadēmijas «Oskara» balvu ieguvēju, filmas “Mākslinieks” (2011, rež. Mišels Hazanavičs) skatīšanos un izvērtēšanu.
04.12.2017 · no admin
Vērtēt
1 votes
Info
12.01.2018 (12.01.2018)
200 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc Levs_R
Ieteikt