Apraksts

Projektu nedēļas laikā 9.a un 9.c klases skolēniem bija fantastiska iespēja ciemoties Rīgas Valsts tehnikumā. Karjeras nodarbībā "Uz kuru pusi?" skolēni varēja iepazīties ar drukas un mediju tehnoloģiju, kā arī ar datorikas un mašīnbūves specialitātēm. Ekskursijas laikā skolēni apskatīja dažādas mācību darbnīcas (atslēdznieku darbnīca, elektriķu darbnīca, galdniecība u.c.). Skolēni darbojās praktiskās aktivitātēs, kur paši veidoja savas vizītkartes, izgatavoja savas skolas vai klases reklāmu, veidoja bukletu (laparello), piedalījās robotikas/programmēšanas un datorsistēmu sacensībās, kā arī iepazinās ar lāzergriešanas iekārtu "Amada". Skolotājiem bija iespēja iepazīties un pašiem izmēģināt sietspiedi. Paldies RVT par viesmīlību, RJV skolēniem par savas skolas prezentēšanu.

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
7.a klase kopā ar audzinātājām Līgu Barbaru un Līgu Sudari 29. janvārī ciemojās Restorānu servisa skolā un iepazina ne tikai pavāra, konditora un bārmeņa profesiju, bet arī apmeklēja restorānu un paši ķērās pie gatavošanas.
pirms 14 dienām · no Juglas_Dadzishi
Otrdien, 30.oktobrī 11. un 12.klašu skolēni darbojās tehniski radošajās darbnīcās, Valsts izglītības attīstības aģentūras finansētā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
31.10.2018 · no admin
15. oktobrī Karjeras dienu ietvaros pie Rīgas Juglas vidusskolas 11. klases skolēniem viesojās LETA tieslietu žurnālists Kārlis Arājs.
19.10.2018 · no Baiba_V
Ceturtdien 10.a, 10.b un 11.ab klašu skolēni piedalījās ZINOO organizētajā karjeras izglītības darbnīcā “ Inženiera izaicinājums”.
16.04.2018 · no skolenu-dome
2.martā 11.b klase devās ekskursijā uz "Madara Cosmetics" ražotni Mārupē, kur iepazinās ar uzņēmuma vēsturi, dabīgās kosmētikas laboratoriju un ražošanas procesu, uzzināja par sadarbību ar augstskolām un to, kāda izglītība nepieciešama, lai strādātu šajā uzņēmumā.
11.03.2018 · no Dzintra_Liepina
Vērtēt
1 votes
Info
07.02.2019 (pirms 12 dienām)
61 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc edgarsg
Ieteikt
Birkas