Apraksts

PIRMAIS VĒŽA PROFILAKSES SKOLU PROJEKTS „APAĻŠ KĀ PŪPOLS!” NOSLĒDZIES

 

Rīgas Juglas vidusskolas 9. Klašu un vidusskolas skolēni piedalījās  “O fonda” organizētajā projektā „Apaļš kā pūpols” un ieguva godpilno 2. vietu. Projekts ilga astoņus mēnešus un tajā sacentās vecāko klašu skolēni no trim skolām – Madonas pilsētas vidusskolas, Juglas vidusskolas un Mārupes vidusskolas. Projekta gaitās viņus vadīja skolu bioloģijas skolotāji un vērtēja profesionāla ekspertu komanda. Katru mēnesi jauniešiem tika dots uzdevums iepazīties ar noteiktu tēmu un ar dažādiem radošiem risinājumiem prezentēt apgūto, kā arī veidot publicitāti saviem darba rezultātiem. Kopā iedziļinājāmies šādās tēmās:

oktobrī – veselīgs pikniks,

novembrī – smēķēšana,

janvārī – kaitīgās vielas sadzīvē,

februārī – garīgā veselība,

martā – saules ietekme,

aprīlī – ko darīt un ko nedarīt saskarsmē ar onkoloģisku saslimšanu.

Projekta vērtība slēpās ne tikai tā tematikā un struktūrā, bet arī garajos mēnešos, kas, pretēji īstermiņa kampaņām, ļāva jauniešiem padziļināti pievērsties izvirzītajām tēmām. Ikmēneša darbi bija skolēnu veiktās aptaujas, pašu filmētie video stāsti, gudras un asprātīgas prezentācijas, ar skolotāju palīdzību piesaistīti lektori, veselīgā uztura darbnīcas, diskusijas, pašu darināta dabīgā kosmētika un daudz kas cits, kas ļāva skolēniem praktiskāk un personīgāk paraudzīties uz veselības jautājumiem.

Tā kā projekta laikā risinājām nopietnas tēmas, noslēguma pasākumu bijām pelnījuši brīvā atmosfērā, kāpelējot pa kokiem “Milžu takā” un iedziļinoties Nacionālā Botāniskā dārza augu daudzveidībā.

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Izglītojošas nodarbības 2.klasēm sadarbībā ar prakse.lv un slimību profilakses un kontroles centru. Traumatisma profilakse. Pareiza stāja un elpošana, personīgās higiēnas nozīme un pamatprincipi.
24.09.2017 · no admin
No 29.09. līdz 02.10. katrs rīts skolā iesākās ar rīta rosmi.
08.10.2014 · no admin
Vērtēt
0 votes
Info
24.05.2018 (24.05.2018)
138 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc admin
Ieteikt
Birkas