Apraksts

9. maijā Rīgas Juglas vidusskolā 9.-12. klasēm norisinājās orientēšanās sacensības kulturoloģijas mācību priekšmeta ietvaros.

Jauniešu uzdevums bija pēc skolas evakuācijas plāna meklēt dažādās vietās paslēptus, ar kultūru un skolas vēsturi saistītus jautājumus, uz kuriem pēc iespējas ātrāk bija jāatbild. Gan pareizās atbildes, gan laiks, kurā tika paveikts uzdevums un fotogrāfijas, kas bija katrai klasei jāuzņem tematiski dotajiem jautājumiem bija galvenie kritēriji, pēc kuriem tika noteikti uzvarētāji. 

Pārsteigums mums bija no skolēniem izrādītais lielais entuziasms un pateicība, par projekta izveidi un īstenošanu, par iespēju uzzināt ko jaunu un attīstīt prasmes orientēties pēc kartes.

Paldies visiem , kuri piedalījās un iesaistījās, arī mums bija prieks ar jums piedalīties šajā aktīvajā un radošajā procesā.

Sveicam ar 1. vietas iegūšanu 9.b klases komandu - Annu Melngaili, Kristu Melngaili, Nikolu Zvirbuli, Ediju Berholcu un Kārli Studānu.

2. vietu ieguva 11.b klases komanda - Pēteris Putniņš, Artis Kurzemnieks, Elīnu Zvejniece un Keita Smalkā.

12. b klase var lepoties ar "visiniciatīvākās" klases titulu, jo šī bija vienīgā klase, kuru pārstāvēja divas komandas - zēnu un meiteņu, no kurām viena komanda ir ierindojusies konkursa laureātu 3. vietā. Sveicam zēnus - Reini Galiņu un Niku Pinni!

Par projektu izteica pateicību arī pats skolotājs, Ļevs Rusilo, kura mācību priekšmeta nolūkos tas tika veidots:

"Mani uzrunāja tas, ka projekta norisi un realizāciju varēju vērot tiešsaistē, pateicoties digitālām tehnoloģijām, ko nodrošināja šī kulturoloģijas projekta komanda! Un es vēlreiz pārliecinos, ka Rīgas vidusskolas jaunieši var paveikt lietas oriģināli, radoši un ar  prieku! Liels gandarījums, ka projekta pieeja Kulturoloģijas mācību priekšmetā ir izrādījusies arī veiksmīga, jo labuma ieguvēji un kultūras izpratnes un izpausmes kompetences pilnveidotāji ir ne tikai projekta komandā iesaistītas personas, bet arī visa vidusskola! Paldies jums par to! :) "

Šeit arī ir mazs ieskats gan fotogrāfiju uzdevumā, gan orientēšanās procesā.

Lielā pateicībā par piedalīšanos,

12. klašu meitenes Karlīna, Justīne un Katrīna.

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Balvu nominācijā „Rīgas Sportiskākā skola” šogad ieguva trīs skolas. 1. vietā ir Rīgas Juglas vidusskola...
05.06.2018 · no admin
Skolēni gatavo paši savus skaistumkopšanas līdzekļus - ziepes, zobupastas, dezodorantus.
24.01.2018 · no Simona
Tika pētīta skolēnu konceptuālā izpratne, zināšanas un prasmes pilsoniskās izglītības jomā. Pētījumā tika vākti un analizēti dati arī par skolēnu vērtību izpratni, pilsonisko aktivitāti un uzvedību, nostāju un attieksmēm saistībā ar pilsoniskumu un pilsonisko izglītību.
16.11.2017 · no Simona
Skolā viesojās 1998. gada absolventi Ervīns Labanovskis, Agris Lācis un Mārtiņš Kossovičs.
15.11.2017 · no markka
17.oktobrī eksperti kopā ar mūsu skolēniem turpināja vērtēt ,,Latvijas skolas somas” projektus.
19.10.2017 · no admin
Vērtēt
0 votes
Info
15.05.2018 (15.05.2018)
208 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc skolenu-dome
Ieteikt