Apraksts

Laipni lūgti un mīļi aicināti otrdien plkst.16.00 uz RJV Kino klubu mājīgā gaisotnē skolas muzejā (3.stāvs, blakus Aktu zālei).
Turpinot iesākto tēmu par romantismu mākslā, tiks piedāvāta iespēja noskatīties filmu "Spožā zvaigzne" par britu dzejnieku Džonu Kītsu, kura mīlas stāsts un tā laika cilvēku likteņi aicina domāt arī pašreiz, jo cilvēka vērtības jau nemainās, mainās tikai akcenti... :)

Kino kluba laikā otrdien 6.martā plkst.16.00 būs iespēja satikties ar Džonu Kītsu, iepazīstot viņu ne tikai kā personību filmā, bet arī novērtēt viņa daiļradi. Unikāla iespēja būs aplūkot un palasīt viņa darbus un vēstules oriģinālvalodā 2 grāmatās no LU bibliotēkas krājuma.

Kinokritiķe Daira Āboliņa par filmu saka- "Jutekliskums un trauslums, kas raksturīgs austrāliešu režisorei Džeinai Kempionei iegūlis izcilā formā par 19. gadsimta britu dzejnieku un viņa mīļoto. Lirisks stāsts, kas nekļūst sentimentāls." (avots un filmas apraksts: http://www.splendidpalace.lv/lv/movies/view/657 )

Uz tikšanos!

Vecuma ierobežojumu nav. Filma tiks rādīta oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā.
Paldies Nacionālajam Kino centram par iespēju un dalību projektā "Latvijas Kino klubi"!

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
21.septembrī vidusskolas radošās klases skolēni jēgpilni izzināja 19.gadsimta kultūru, pētot tās izpausmes formas Mākslas muzejā "Rīgas Birža" skolotāja Ļeva Rusilo sagatavotajā interaktīvajā nodarbībā, kuras mērķis bija padziļināti iepazīties ar romantisma virziena ietekmi uz Eiropas mantojumu.
24.09.2018 · no Levs_R
RJV Kino klubs ielūdz kopā novērtēt filmu "Karaļa runa" (2010, ASV Kinoakadēmijas "Oskars" balva 2011.gadā). Vieta: RJV skolas muzejs. Žanrs: vēsturiska drāma.
23.04.2018 · no Levs_R
Sociālo zinību stundās skolēni tikās ar dažādu kultūru pārstāvjiem, veidojot cieņpilnu attieksmi pret dažādību sabiedrībā, pilnveidojot valodas un kultūras izpratnes kompetenci. Pateicoties skolēnu sagatavotajiem izzinošajiem jautājumiem tikšanās noritējusi veiksmīgi.
22.04.2018 · no Levs_R
12.aprīlī plkst.16.06 laipni aicināti uz RJV Kino kluba pasākumu skolas muzejā. Šoreiz būs iespēja novērtēt Lailas Pakalniņas 2003.gada filmu "Pitons", kura izpelnījusies slavu kā drāma ar absurda elementiem, gan arī kā traģikomēdija. Filmas stāsts balstās uz reāliem notikumiem.
08.04.2018 · no Levs_R
Šo ceturtdien plkst.16.10 skolas muzejā RJV Kino klubs ielūdz uz tikšanos ar modernismu un Vūdija Allena daiļradi filmā "Pusnakts Parīzē" (2011). Īpaši gaidīti skolēni novērtēt klātienē labu kino un uzzināt ko vērtīgu par mākslu un kultūru.
02.04.2018 · no Levs_R
Vērtēt
1 votes
Info
04.03.2018 (04.03.2018)
684 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc Levs_R
Ieteikt