Description

 

21. martā skolā notika Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības Rīgas pilsētas fināls.13 dalībnieki no četrām Rīgas skolām – Rīgas Teikas vidusskolas, Privātās sākumskolas “Domdaris”, Rīgas Ezerkrastu pamatskolas un Rīgas Juglas vidusskolas – lasīja pašu izvēlēto grāmatu interesantākos fragmentus. Dalībniekus atbalstīja skolotāji, bibliotekāres un līdzjutēji – draugi un klasesbiedri, bet žūrija viņu uzstāšanos izvērtēja atbilstoši izstrādātajiem vērtēšanas noteikumiem.

Pasākumā priekšnesumu sniedza mūsu skolas 5. – 9. klašu meiteņu ansamblis.

Šajā finālā visi ir uzvarētāji, bet Rīgu Nacionālajā finālā, kas notiks 18. maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pārstāvēs mūsu skolas 6.c klases skolniece Ieva Irmeja. Vēlam viņai veiksmi!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Info
25.03.2019 (25.03.2019)
264 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend