Description

 

Topošais vidusskolēn! Ja arī Tev interesē medicīna un vēlies apgūt ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas, kā arī iejusties īsta studenta ādā strādājot LU Medicīnas fakultātes laboratorijās, tad nenokavē un piesakies RJV Medicīnas novirzienam jau 17.06. un 18.06.!

Pirmais gads Medicīnas programmai Rīgas Juglas vidusskolā ir paskrējis ļoti ātri, taču paveikts un apgūts ir tik daudz!

Stundās skolēni padziļināti apgūst  cilvēka anatomiju, fizioloģiju, pirmās palīdzības sniegšanas principus, kā arī biežāk sastopamo slimību izcelsmi un profilaksi. Liela daļa mācību noris arī ārpus ierastajām klases telpām-klīnikās un laboratorijās, lai skolēni varētu labāk iepazīt dažādu medicīnas speciālistu darba ikdienu, kā arī iepazīt tehnoloģijas ar kādām šie speciālisti ikdienā strādā. Paldies par atsaucību,  laipno uzņemšanu un skolēnu izglītošanu - E. Gulbja Laboratorijai, Derma Clinic Riga, Capital Clinic Riga, "Baltic 3D", "WiDE", kā arī paldies par atbalstu skolēnu zinātniski pētnieciskajos darbos Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centram.

Liels prieks, ka šī gada noslēgumā Latvijas Universitāte parakstīja sadarbības līgumu ar Rīgas Juglas vidusskolu par turpmāku kopīgu medicīnas studiju un pētniecības aktivitāšu īstenošanu. Tas skolēniem ļaus savas zināšanas un kompetences paplašināt modernajās un aprīkotajās LU Medicīnas fakultātes laboratorijās un mācību telpās slimnīcās.

Sīkāka informācija par uzņemšanu šeit- http://rjv.lv/page/uznemsana-vidusskola.

 

 

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
8.novembrī Rīgas Juglas vidusskolā notika Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības 10.c, 10.d un 11.c klases skolēniem.
09.11.2019 · From laurarz
Jaunie RJV mediķi viesojas Latvijas Universitātē.
14.10.2019 · From admin
Jaunie RJV mediķi viesojas Latvijas Universitātē.
14.10.2019 · From laurarz
Sveicam un lepojamies ar abām RJV komandām, kuras iekļuva finālā pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās un pamatskolas grupu ar iegūto 3. vietu!
09.05.2019 · From laurarz
10.C klase viesojas Derma Clinic Riga, lai tuvāk iepazītu dermatovenerologa profesiju un uzzinātu par karjeras iespējām šajā nozarē.
22.03.2019 · From laurarz
Rate
3 votes
Info
12.06.2019 (12.06.2019)
579 Views
0 Subscribers
All Articles by laurarz
Recommend
Tags