Description

 

Topošais vidusskolēn! Ja arī Tev interesē medicīna un vēlies apgūt ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas, kā arī iejusties īsta studenta ādā strādājot LU Medicīnas fakultātes laboratorijās, tad nenokavē un piesakies RJV Medicīnas novirzienam jau 17.06. un 18.06.!

Pirmais gads Medicīnas programmai Rīgas Juglas vidusskolā ir paskrējis ļoti ātri, taču paveikts un apgūts ir tik daudz!

Stundās skolēni padziļināti apgūst  cilvēka anatomiju, fizioloģiju, pirmās palīdzības sniegšanas principus, kā arī biežāk sastopamo slimību izcelsmi un profilaksi. Liela daļa mācību noris arī ārpus ierastajām klases telpām-klīnikās un laboratorijās, lai skolēni varētu labāk iepazīt dažādu medicīnas speciālistu darba ikdienu, kā arī iepazīt tehnoloģijas ar kādām šie speciālisti ikdienā strādā. Paldies par atsaucību,  laipno uzņemšanu un skolēnu izglītošanu - E. Gulbja Laboratorijai, Derma Clinic Riga, Capital Clinic Riga, "Baltic 3D", "WiDE", kā arī paldies par atbalstu skolēnu zinātniski pētnieciskajos darbos Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centram.

Liels prieks, ka šī gada noslēgumā Latvijas Universitāte parakstīja sadarbības līgumu ar Rīgas Juglas vidusskolu par turpmāku kopīgu medicīnas studiju un pētniecības aktivitāšu īstenošanu. Tas skolēniem ļaus savas zināšanas un kompetences paplašināt modernajās un aprīkotajās LU Medicīnas fakultātes laboratorijās un mācību telpās slimnīcās.

Sīkāka informācija par uzņemšanu šeit- http://rjv.lv/page/uznemsana-vidusskola.

 

 

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Sveicam un lepojamies ar abām RJV komandām, kuras iekļuva finālā pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās un pamatskolas grupu ar iegūto 3. vietu!
09.05.2019 · From laurarz
10.C klase viesojas Derma Clinic Riga, lai tuvāk iepazītu dermatovenerologa profesiju un uzzinātu par karjeras iespējām šajā nozarē.
22.03.2019 · From laurarz
Rīgas Juglas vidusskolā ciemojās E. Gulbja laboratorijas speciālisti, kuri vadīja skolēniem nodarbības.
27.02.2019 · From laurarz
10. C medicīnas klase ciemojoties pie "Baltic 3D", "WiDE" uzzināja, kā savienojot iemaņas IT jomā ar tehniskā ortopēda profesionālajām zināšanām un prasmēm. Skolēniem bija lieliska iespēja iepazīt, kāda ir tehniskā ortopēda darba ikdiena, kā arī pašiem izmēģināt 3D skenēšanu.
12.12.2018 · From laurarz
Medicīnā ir svarīgas ne tikai teorētiskās zināšanas, bet tikpat būtiskas ir arī praktiskās iemaņas, tāpēc 10.C klase devās mācību ekskursijā uz Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru, kurš ir modernākais medicīnas izglītības centrs Baltijā.
25.10.2018 · From laurarz
Rate
3 votes
Info
12.06.2019 (12.06.2019)
310 Views
0 Subscribers
All Articles by laurarz
Recommend
Tags