Apraksts

 

Medicīnā ir svarīgas ne tikai teorētiskās zināšanas, bet tikpat būtiskas ir arī praktiskās iemaņas, tāpēc 10.C klase devās mācību ekskursijā uz Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru, kurš ir modernākais medicīnas izglītības centrs Baltijā. 

Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā studenti, izmantojot mulāžas, mācību lelles un simulatorus, apgūst nepieciešamās zināšanas, iemaņas un prasmes darbam ar pacientu – sākot no vienkāršām manipulācijām un beidzot ar sarežģītām ķirurģiskām operācijām, arī dzemdību pieņemšanu. Šoreiz šāda iespēja tika dota arī RJV vidusskolēniem- skolēni praktiski apguva, kā veikt dažādas manipulācijas- atdzīvināšanas pasākumi, medikamentu ievadīšana vēnā un kaulā, grūtnieces izmeklēšana un dzemdību norise u.c.

 

 

Foto: Laura Riekstiņa- Zauska

 

 

 

 

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Septembris ir zināšanu mēnesis, kas rosina apgūt jaunas prasmes, parādīt jau apgūto un sniegties pēc vēl nezināmā. Tāpēc 10. C klases skolēni ciemojās vadošajā biomedicīnas pētījumu centrā Latvijā - Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrā (BMC).
25.10.2018 · no laurarz
Rīgas Juglas vidusskolas 7., 8. un 9. klases skolnieces izveidoja komandu „Juglas pulss” un aktīvi gatavojās, lai piedalītos Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts”...
24.05.2018 · no admin
Vērtēt
1 votes
Info
25.10.2018 (25.10.2018)
90 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc laurarz
Ieteikt