Description

 

Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces  Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.

Ikdienas steigā ir ļoti svarīgi neaizmirst par atpūtu, ko ļoti labi var apvienot ar sevis izglītošanu un pilnveidošanu, piemēram, dodoties uz teātri vai apmeklējot kādu sev interesējošu izstādi. Ņemot vērā to, ka dzīvojam Rīgā, iespējas apmeklēt kādu pasākumu ir ļoti daudz un dažādas, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Valmierā, Cēsīs, Siguldā u.c. tiek rīkoti interesanti pasākumi, kurus var apmeklēt gan ar draugiem, gan ar ģimeni.

Cik daudz no tā, ko mēs esam piedzīvojuši, redzējuši, dzirdējuši, mēs atceramies? – salīdzinoši maz, jo dzīve ir tik daudz lietu, par kurām mums ir jādomā, ka bieži vien mēs aizmirstam, kādus pasākumus esam apmeklējuši, kādi iespaidi pēc tiem radušies. Tā arī izveidojās ideja par bloga „Kultūras Elpa” izveidi. Vēlme apkopot apmeklētos pasākumus, iemūžināt savus iespaidus, dalīties tajos ar citiem, iedvesmot lasītājus ļauties kultūrai.

Links uz blogu „Kultūras Elpa”- https://kulturaselpa.tumblr.com/

Projekta komanda- Keita Smalkā 12.b, Elīna Zvejniece 12.b, Simona Brokāne 12.a un Elvita Čippa 12.b.

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
12 days ago · From Levs_R
RJV 8. maijā ciemojās 26 astoto klašu skolēni un 4 skolotāji no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas. Tradicionāli šāds sadraudzības apmaiņas projekts starp Latvijas skolām notiek jau vairākus gadus.
08.05.2019 · From edgarsg
Rīgas Juglas vidusskolas 12.a klases skolēni kulturoloģijas nodarbībā par latviešu teātri izzina mācību ekskursijā LKA Ed.Smiļģa Teātra muzejā
17.02.2019 · From Levs_R
12.klases skolniece Elizabete Laura Možeika piedalījās Erasmus+ starptautiskajās apmācībās “Compassion in Action”, kas norisinājās no 22. līdz 30.janvārim Austrijā.
17.02.2019 · From Levs_R
7.a klases skolniece Lelde Kārkliņa dalās iespaidos par projektu nedēļas norisi.
15.02.2019 · From Juglas_Dadzishi
Rate
2 votes
Info
14.05.2019 (14.05.2019)
158 Views
0 Subscribers
All Articles by Levs_R
Recommend