Description

 

Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces  Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.

Ikdienas steigā ir ļoti svarīgi neaizmirst par atpūtu, ko ļoti labi var apvienot ar sevis izglītošanu un pilnveidošanu, piemēram, dodoties uz teātri vai apmeklējot kādu sev interesējošu izstādi. Ņemot vērā to, ka dzīvojam Rīgā, iespējas apmeklēt kādu pasākumu ir ļoti daudz un dažādas, bet arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Valmierā, Cēsīs, Siguldā u.c. tiek rīkoti interesanti pasākumi, kurus var apmeklēt gan ar draugiem, gan ar ģimeni.

Cik daudz no tā, ko mēs esam piedzīvojuši, redzējuši, dzirdējuši, mēs atceramies? – salīdzinoši maz, jo dzīve ir tik daudz lietu, par kurām mums ir jādomā, ka bieži vien mēs aizmirstam, kādus pasākumus esam apmeklējuši, kādi iespaidi pēc tiem radušies. Tā arī izveidojās ideja par bloga „Kultūras Elpa” izveidi. Vēlme apkopot apmeklētos pasākumus, iemūžināt savus iespaidus, dalīties tajos ar citiem, iedvesmot lasītājus ļauties kultūrai.

Links uz blogu „Kultūras Elpa”- https://kulturaselpa.tumblr.com/

Projekta komanda- Keita Smalkā 12.b, Elīna Zvejniece 12.b, Simona Brokāne 12.a un Elvita Čippa 12.b.

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Angļu valodas skolotājas Viktorija Afanasjeva un Baiba Vītola no 6. līdz 15.decembrim paaugstināja kompetences starptautiskajās neformālajās apmācībās Beļģijā, Guvī un Malle pilsētās.
20.12.2019 · From Vik_Tory19
Sadarbojoties ar projekta koordinatori Anitu Smelteri, skolotājs Levs Rusilo Latvijas Nacionālajā bibliotēkā vada nodarbības par Latvijas kultūras kanonu mūsu skolas 12.klašu skolēniem.
27.09.2019 · From admin
Rīgas Juglas vidusskolā 13.septembrī notika vērienīgākais gada ieskaņas pasākums – EKO nakts. Sīkāk lasiet rakstā...
19.09.2019 · From Levs_R
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
13.08.2019 · From Levs_R
RJV 8. maijā ciemojās 26 astoto klašu skolēni un 4 skolotāji no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas. Tradicionāli šāds sadraudzības apmaiņas projekts starp Latvijas skolām notiek jau vairākus gadus.
08.05.2019 · From edgarsg
Rate
2 votes
Info
14.05.2019 (14.05.2019)
322 Views
0 Subscribers
All Articles by Levs_R
Recommend