Apraksts

Šī gada 10.maijā Rīgas Juglas vidusskolēni tikās ar viesiem no Taivānas vēstniecības - Taipejas Misijas diplomātiem! Tikšanās noritējusi starpdisciplinārā formātā par tādām Austrumu kultūras vērtībām kā izglītība, ģimene, kultūra.

Taipejas Misijas vadītāja vietnieks Baltijas valstīs, diplomāts Herbert W.M. Hsu sniedza ieskatu Taivānas izglītības un kultūras tradicionālajā mantojumā, ģeogrāfijā, vēsturē, sadzīvē, iespējās studēt un būt aktīviem. Vidusskolēniem bija interesanti un daudzveidīgi jautājumi angļu valodā. Diplomāti pēc skolēnu lūguma demonstrējuši arī komunikācijas veidu Taivānā viņu dzimtajā valodā. Nodarbības beigās skolēni piedzīvoja kaligrāfijas meistarklasi no LEE, Chiang Hai - Taivānas Misijas Latvijā diplomāta.

Starpdisciplinārās sadarbības projekts kopā ar kulturoloģijas skolotāju Ļevu Rusilo un ģeogrāfijas skolotāju Inu Kesminu turpinās. Skolotājiem ir interese un idejas kultūras dialogu sadarbības projektu attīstīt arī turpmāk, sniedzot skolēniem iespēju pilnveidot 21.gadsimta kompetences un atvērtību pašizaugsmei! Cilvēkiem jāsatiek cilvēki! Tas ir vairāk par to, kas lasīts, tas ir par mūsu katru personisko meistarību!

Liels paldies Taipejas Misijas Latvijā diplomātiem Herbert W.M. Hsu un LEE, Chiang Hai par sadarbību! Paldies kulturoloģijas un sociālo zinību skolotājam Ļevam Rusilo un ģeogrāfijas skolotājai Inai Kesminai par starpdisciplināro sadarbību skolēnu kultūrizpratnes un pašizpausmes kompetences, un sociālo prasmju pilnveidē! Paldies angļu valodas skolotājiem par skolēnu angļu valodas kompetences pilnveidi! Paldies mūsu sadarbības partnerei Sintijai Bernavaibiedrības „Donum Animus“ valdes priekšsēdētājai par atbalstu!

Prieks darīt lietas kopā! Uz tikšanos nākamajos izglītojošajos kultūras sadarbības pasākumos! :)

 

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
15. oktobrī Karjeras dienu ietvaros pie Rīgas Juglas vidusskolas 11. klases skolēniem viesojās LETA tieslietu žurnālists Kārlis Arājs.
pirms 17 stundām · no Baiba_V
21.septembrī vidusskolas radošās klases skolēni jēgpilni izzināja 19.gadsimta kultūru, pētot tās izpausmes formas Mākslas muzejā "Rīgas Birža" skolotāja Ļeva Rusilo sagatavotajā interaktīvajā nodarbībā, kuras mērķis bija padziļināti iepazīties ar romantisma virziena ietekmi uz Eiropas mantojumu.
24.09.2018 · no Levs_R
Šī gada 4.-6.maijā Viļņā un Trakai notika vērienīgākais kultūras projekts – pavasara ekskursija “Eiropas Jeruzaleme”, ko realizējusi 12.a klases skolniece Dana Daugaviete kulturoloģijas mācību priekšmeta ietvaros. Projekts tapis starpdisciplināri.
24.05.2018 · no Levs_R
Gaidot Mātes dienu, 11.ab un 10.ab klašu skolēniem bija iespēja iemācīties pašu rokām pagatavot pīnīti no 7 pavedieniem.
11.05.2018 · no Solveiga
Apskati sirdij tuvās Latvijas vietas un izbaudi to burvību, meklē piedzīvojumus un krāj mirkļus, nevis lietas.
03.05.2018 · no skolenu-dome
Vērtēt
1 votes
Info
10.05.2018 (10.05.2018)
265 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc Levs_R
Ieteikt