Description

 

Ienākot jaunām dvesmām mācību procesā, ienāk arī jaunas idejas un iespējas, kā mācīšanos padarīt jēgpilnu un interesantu. Sadarbojoties viens ar otru, mēs gūstam vairāk un kļūstam atvērtāki pasaules pieredzei.

Šī gada 29.martā Rīgas Juglas vidusskolas apvienotajās 11.klasēs skolas muzejā ar interaktīvu nodarbību par Austrāliju bija viesojusies biedrības „Donum Animus“ valdes priekšsēdētāja ar ilggadēju darba pieredzi Sintija Bernava, kas bijusi veselu gadu Austrālijā kā skolotāja, un kas darbojas Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Bērnu slimnīcas projektā ‘’Radošās darbnīcas‘’ par brīvprātīgo koordinatori. Ar savu pieredzi citā kontinentā viņa padalījās ar skolēniem.

Skolēni ieguva ne tikai ģeogrāfijā lietojamās zināšanas un prasmes, bet arī kultūras izpratnes un pašizpausmes zināšanu un attieksmju rīkus, kas noderīgi gan dzīvē, gan nonākot 12.klasē kulturoloģijā.

Citējot 11.a klases skolnieci Lūciju “Bija ļoti, ļoti forši! Tā bija vērtīga pieredze! Vairāk tādus pasākumus!”.

Sadarbība tapusi ar ģeogrāfijas skolotāju Inu Kesminu un kulturoloģijas skolotāju Ļevu Rusilo. Paldies skolotājiem un 11.klašu audzinātājiem Dzintrai Liepiņai un Argitai Kučānei! Paldies Sintijai Bernavai par sadarbību gan projektos, gan tikšanās ar skolēniem! Paldies par viesmīlību skolas muzejam!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
13.08.2019 · From Levs_R
Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.
14.05.2019 · From Levs_R
Šodien ğeogrāfijas stundas mūsu skolā vadīja ne tikai skolotāja Ina Kesmina, bet arī ciemiņi no sadraudzības skolām - Aizkraukles novada vidusskolas, Olaines 1.vidusskolas, Mārupes vidusskolas un Līvānu 1.vidusskolas.
18.04.2019 · From admin
Rīgas Juglas vidusskolas 12.a klases skolēni kulturoloģijas nodarbībā par latviešu teātri izzina mācību ekskursijā LKA Ed.Smiļģa Teātra muzejā
17.02.2019 · From Levs_R
12.b klases skolēni piedalījās Kultūras kanona konkursā, izturot visas konkursa kārtas rudens semestrī un tiekot finālā šī gada 11.janvārī LNB, pierādot komandā izveidota kultūras pasākuma iespējas Latvijas kultūras vērtību popularizēšanā
04.02.2019 · From admin
Rate
0 votes
Info
30.03.2018 (30.03.2018)
576 Views
0 Subscribers
All Articles by Levs_R
Recommend