Apraksts

 

Ienākot jaunām dvesmām mācību procesā, ienāk arī jaunas idejas un iespējas, kā mācīšanos padarīt jēgpilnu un interesantu. Sadarbojoties viens ar otru, mēs gūstam vairāk un kļūstam atvērtāki pasaules pieredzei.

Šī gada 29.martā Rīgas Juglas vidusskolas apvienotajās 11.klasēs skolas muzejā ar interaktīvu nodarbību par Austrāliju bija viesojusies biedrības „Donum Animus“ valdes priekšsēdētāja ar ilggadēju darba pieredzi Sintija Bernava, kas bijusi veselu gadu Austrālijā kā skolotāja, un kas darbojas Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Bērnu slimnīcas projektā ‘’Radošās darbnīcas‘’ par brīvprātīgo koordinatori. Ar savu pieredzi citā kontinentā viņa padalījās ar skolēniem.

Skolēni ieguva ne tikai ģeogrāfijā lietojamās zināšanas un prasmes, bet arī kultūras izpratnes un pašizpausmes zināšanu un attieksmju rīkus, kas noderīgi gan dzīvē, gan nonākot 12.klasē kulturoloģijā.

Citējot 11.a klases skolnieci Lūciju “Bija ļoti, ļoti forši! Tā bija vērtīga pieredze! Vairāk tādus pasākumus!”.

Sadarbība tapusi ar ģeogrāfijas skolotāju Inu Kesminu un kulturoloģijas skolotāju Ļevu Rusilo. Paldies skolotājiem un 11.klašu audzinātājiem Dzintrai Liepiņai un Argitai Kučānei! Paldies Sintijai Bernavai par sadarbību gan projektos, gan tikšanās ar skolēniem! Paldies par viesmīlību skolas muzejam!

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
21.septembrī vidusskolas radošās klases skolēni jēgpilni izzināja 19.gadsimta kultūru, pētot tās izpausmes formas Mākslas muzejā "Rīgas Birža" skolotāja Ļeva Rusilo sagatavotajā interaktīvajā nodarbībā, kuras mērķis bija padziļināti iepazīties ar romantisma virziena ietekmi uz Eiropas mantojumu.
24.09.2018 · no Levs_R
Šī gada 4.-6.maijā Viļņā un Trakai notika vērienīgākais kultūras projekts – pavasara ekskursija “Eiropas Jeruzaleme”, ko realizējusi 12.a klases skolniece Dana Daugaviete kulturoloģijas mācību priekšmeta ietvaros. Projekts tapis starpdisciplināri.
24.05.2018 · no Levs_R
Šī gada 10.maijā Rīgas Juglas vidusskolēni tikās ar viesiem no Taivānas vēstniecības - Taipejas Misijas diplomātiem. Tikšanās noritējusi starpdisciplinārā formātā, ar tādām Austrumu kultūras vērtībām kā izglītība, ģimene, kultūra.
10.05.2018 · no Levs_R
Apskati sirdij tuvās Latvijas vietas un izbaudi to burvību, meklē piedzīvojumus un krāj mirkļus, nevis lietas.
03.05.2018 · no skolenu-dome
13.aprīlī 11.a klases radošās klases skolēni kulturoloģijas nodarbībā pētīja Rīgas Doma baznīcas kultūrvēsturisku mantojumu klātienē.
13.04.2018 · no Levs_R
Vērtēt
0 votes
Info
30.03.2018 (30.03.2018)
331 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc Levs_R
Ieteikt