Description

Kulturoloģiijas priekšmeta ietvaros 12.a klases skolnieces- Linda Martinsone un Estere Pivrika izveidoja projektu: Grāmatu Maiņas Punkts.

Mūsdienu pasaulē, katra nākamā paaudze lasa arvien mazāk, tādēļ mēs Rīgas Juglas vidusskolā izveidojām vietu, kur ikvienam skolas iemītniekam ir iespēja paņemt kādu jaunu grāmatu, un atnest kādu sevis izlasīto grāmatu, kas ieinteresētu skolēnus lasīt.

 

Atsauksmes par Grāmatas Maiņas Punktu:

"Forši, ka bērniem tiek iespēja vairāk ielūkoties grāmatu pasaulē, tāda veidā likt novērsties no tehnoloģijām, kā arī varbūt pat ieinteresēt un popularizēt lasīšanu!"

"Lieliska ideja, kā iepriecināt citus! Manuprāt skolā tieši iederas."

Skolotāja S.Akmentiņa: "Ideja izcila, prieks par šo iniciatīvu! Un mūsu tālākais kopdarbs ir pieradināt jauniešus pie pozitīvā piemēra. Esmu jau ielikusi grāmatas no mūsu ģimenes plaukta. Saskatu ideju brīdim, kad skolēni būs nodevuši savas mācību grāmatas."

"Grāmatu maiņas punkts ir lieliska iespēja attīrīt savu skapi un iedot otro dzīvi tavai grāmatai. Tas varētu iedvesmot jauniešus apmainīties ar izlasītām grāmatām, kā arī izmantot iespēju paņemt bezmaksas grāmatas. Jaunieši mūsdienās sāk pievērsties lasīšanai arvien mazāk un mazāk, tādēļ šis ir labs veids, kā mudināt viņus attīstīt savu domāšanu un darīt labu darbu vienlaicīgi."

Kulturoloģijas skolotājs Ļevs Rusilo:"Mēs varam vienkārši eksistēt un paskriet garām, bet varam apstāties uz mirkli, paņemt grāmatu, samīļot to ar redzes dāvināto iespēju un piepildīties ar cilvēcisko, kas ir raksturīgs mūsu dabai. Grāmatu skapis - kultūras projekts, ko īsteno 12.a klases skolnieces Linda Martinsone un Estere Pivrika. Tas ir jēgpilns projekts, kas aicina skolas sabiedrību pievērsties lasīšanas un dalīšanas priekam, ko jūtu jau tagad. Grāmatu skapis ir par mums, tas ir atgādinājums un aicinājums lasīt un dalīties. Paldies!:)"

 

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
1 votes
Info
01.05.2019 (01.05.2019)
83 Views
0 Subscribers
All Articles by skolenu-dome
Recommend