Description

Dzejas dienas Rīgas Juglas vidusskolā šogad skanēja droši, svinīgi un radoši! Dzeja skanēja stundās, gaiteņos un skolas pagalmā. Dzeja satuvināja cilvēkus un samīļoja ar iedvesmas mirkļiem.

Valodu skolotāju iniciatīvas piedāvājumā ar skolēniem tapušās vizuālās dzejas skolas teritorijā, iedvesmojot garāmgājējus, skolēnus un skolas darbiniekus lasīt dzeju un to saskatīt tepat, blakus.

Kulturoloģijas un sociālo zinību skolotājs Ļevs Rusilo nācis ar savu iniciatīvu – divu dienu zibakciju “Dzejas dienu brīvais mikrofons”, kurā brīvprātīgi piedalījās skolotāji un skolēni ar pašu radītām un citu autoru dzejas daiļdarbiem. Dzeja skanēja skaļi, mīļi, maigi, samtaini, cēli, nopietni un nenopietni, jautri, amizanti, droši un pārliecinoši…

Paldies par iesaistīšanos Dzejas dienu pasākumos visiem skolēniem un skolotājiem! Īpašs paldies skolēniem, kas iedvesmoja mūs ar dzejas vārsmām: 12.klašu skolēniem – Aivai Vilnei, Jēkabam Krišam Kalniņam, Elīnai Paulai Jēkabsonei, 10.klašu skolēniem – Rodrigo Dimitrovam, Laurai Leimanei, 6.d klases skolēnam – Ernestam Blomam! Īpašs paldies skolotājiem, kas arī raksta dzeju un māk iedvesmot – Solveigai Akmentiņai, Ļevam Rusilo un Baibai Vītolai!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Info
13.09.2019 (13.09.2019)
218 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend