Apraksts

Rīgas Juglas vidusskolas 7., 8. un 9. klases skolnieces izveidoja komandu „Juglas pulss” un aktīvi gatavojās, lai piedalītos Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts”, organizētajās Rīgas pilsētas Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības.

Sacensību laikā skolēniem bija iespēja gan individuāli, gan komandā pielietot savas pirmās palīdzības sniegšanas prasmes. Ar grimētāju un statistu palīdzību skolēni demonstrēja savas prasmes dzīves īstenībai pietuvinātos nelaimes gadījumos, kā arī informatīvajos etapos vairāk uzzināja par traumu veidiem un prakstiskām mācībām izmanojot mulāžas.

Skolēniem izaicinošajos uzdevumos bija jādemonstrē ne tikai savas zināšanas, bet arī spēja sadarboties komandā, kā arī spēja radoši atrisināt neparedzētas situācijas- gluži, kā tas notiek dzīve! Lai gan „Juglas pulss” komandai šī bija pirmā pieredze šādās sacensībās, komanda lieliski pierādīja, ka spēj konkurēt ar jau pieredzējušām komandām. Esam izanalizējuši veiksmes un neveiksmes un ar nepacietību gaidām jau nākamās sacensības!

 Ja arī tu, 7. līdz 12. klases skolēn, vēlies iesaistīties - pievienojies medicīnas pulciņam jau septembrī!

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Vērtēt
0 votes
Info
24.05.2018 (24.05.2018)
141 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc admin
Ieteikt
Birkas