Apraksts

Kulturoloģijas priekšmeta ietvaros 12.b klases skolēnu grupa veidoja savu projektu - bilžu izstādi "Apstājies. Paskaties apkārt."

Ikdienas steigā mēs bieži neievērojam to, kas ap mums atrodas, mēs aizmirstam vienkārši apstāties un paskatīties sev apkārt. Ir svarīgi atvilkt elpu, ieraudzīt un novērtēt to, kas visu laiku bijis tavā acu priekšā. Tur iespējams smelties iedvesmu un spēku, iepazīt dabas un pilsētas skaistumu. Ne vienmēr tev jāapstājas vienam. Tu vari būt kopā ar ģimeni un draugiem, apskatīt sirdij tuvās Latvijas vietas un izbaudīt to burvību, meklēt piedzīvojumus, jauki pavadīt laiku, aizmirst par problēmām un izbaudīt mirkli.

Arī mēs, apbraukājot mums mīļās Latvijas vietas, labi pavadījām laiku. Bijām un darījām visu kopā, tapa arī fotogrāfijas, ar kurām tagad dalāmies, lai iedvesmotu jūs aizbraukt uz kādu sev mīļu Latvijas vietu un APSTĀTIES!

 

Foto autors: Miks Emīls Akmentiņš 

Komanda- Annija Dimza, Asnate Bērziņa, Elvita Krastiņa, Miks Emīls Akmentiņš, Niks Pinnis, Līva Salmiņa, Kārlis Putniņš, Viktorija Mežecka, Mārtiņš Pilders, Krista Brieže.

 

Citāti no pirmajām atsauksmēm:

"Man ļoti patika, ka viss bija uztaisīts vienkārši - viegli, uztverami, konkrēti un tajā pašā laikā ļoti skaisti."

"Labs projekts, oriģināla tēma, mūsdienām ļoti atbilstoša."

"Brīnišķīgi! Ieraugot Jūsu darbu tirpas pārskrēja. Ļoti emocionāls veids kā uzrunāt skolas  biedrus, iespaidīgi." - Skolotāja Jolanta Tūtere

"Kulturoloģijas projekta - foto izstādes "Apstājies" komandas dalībnieki savā radošajā veikumā rosina aizdomāties par mūsdienu kultūras stāvokļiem un attieksmēm, kas sākas ar mums pašiem. Dzīvojot informācijas steigu laikmetā cilvēki mēdz zaudēt orientieri, paiet garām un nepamanīt to, kas dots viņiem no dabas, no vēstures, no kultūras mantojuma, cilvēku pārveidotās vides. Foto izstāde aicina apstāties un ieraudzīt, saredzēt un domāt līdzi par vērtībām, kuras mūs vieno Latvijā! Tā ir dāvana un iespēja  katram no mums ieraudzīt jauniešu skatījumu uz to, kas mums tuvs un dārgs. Izstāde ne tikai aicina domāt, bet arī iedvesmo savus apmeklētājus būt līdzās un darīt lietas kopā! Prieks un lepnums par šiem 12.b klases jauniešiem! Paldies!" - Ļevs Rusilo, Kulturoloģijas skolotājs

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Šodien pie 9.a klases viesojās RJV absolvents un tagadējais RTU students Dāvis Timofejevs, lai aizsāku projektu "Energoefektivitāte RJV".
01.11.2018 · no edgarsg
21.septembrī vidusskolas radošās klases skolēni jēgpilni izzināja 19.gadsimta kultūru, pētot tās izpausmes formas Mākslas muzejā "Rīgas Birža" skolotāja Ļeva Rusilo sagatavotajā interaktīvajā nodarbībā, kuras mērķis bija padziļināti iepazīties ar romantisma virziena ietekmi uz Eiropas mantojumu.
24.09.2018 · no Levs_R
Šī gada 4.-6.maijā Viļņā un Trakai notika vērienīgākais kultūras projekts – pavasara ekskursija “Eiropas Jeruzaleme”, ko realizējusi 12.a klases skolniece Dana Daugaviete kulturoloģijas mācību priekšmeta ietvaros. Projekts tapis starpdisciplināri.
24.05.2018 · no Levs_R
Šī gada 10.maijā Rīgas Juglas vidusskolēni tikās ar viesiem no Taivānas vēstniecības - Taipejas Misijas diplomātiem. Tikšanās noritējusi starpdisciplinārā formātā, ar tādām Austrumu kultūras vērtībām kā izglītība, ģimene, kultūra.
10.05.2018 · no Levs_R
13.aprīlī 11.a klases radošās klases skolēni kulturoloģijas nodarbībā pētīja Rīgas Doma baznīcas kultūrvēsturisku mantojumu klātienē.
13.04.2018 · no Levs_R
Vērtēt
1 votes
Info
03.05.2018 (03.05.2018)
1336 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc skolenu-dome
Ieteikt