Apraksts

Kulturoloģijas priekšmeta ietvaros 12.b klases skolēnu grupa veidoja savu projektu - bilžu izstādi "Apstājies. Paskaties apkārt."

Ikdienas steigā mēs bieži neievērojam to, kas ap mums atrodas, mēs aizmirstam vienkārši apstāties un paskatīties sev apkārt. Ir svarīgi atvilkt elpu, ieraudzīt un novērtēt to, kas visu laiku bijis tavā acu priekšā. Tur iespējams smelties iedvesmu un spēku, iepazīt dabas un pilsētas skaistumu. Ne vienmēr tev jāapstājas vienam. Tu vari būt kopā ar ģimeni un draugiem, apskatīt sirdij tuvās Latvijas vietas un izbaudīt to burvību, meklēt piedzīvojumus, jauki pavadīt laiku, aizmirst par problēmām un izbaudīt mirkli.

Arī mēs, apbraukājot mums mīļās Latvijas vietas, labi pavadījām laiku. Bijām un darījām visu kopā, tapa arī fotogrāfijas, ar kurām tagad dalāmies, lai iedvesmotu jūs aizbraukt uz kādu sev mīļu Latvijas vietu un APSTĀTIES!

 

Foto autors: Miks Emīls Akmentiņš 

Komanda- Annija Dimza, Asnate Bērziņa, Elvita Krastiņa, Miks Emīls Akmentiņš, Niks Pinnis, Līva Salmiņa, Kārlis Putniņš, Viktorija Mežecka, Mārtiņš Pilders, Krista Brieže.

 

Citāti no pirmajām atsauksmēm:

"Man ļoti patika, ka viss bija uztaisīts vienkārši - viegli, uztverami, konkrēti un tajā pašā laikā ļoti skaisti."

"Labs projekts, oriģināla tēma, mūsdienām ļoti atbilstoša."

"Brīnišķīgi! Ieraugot Jūsu darbu tirpas pārskrēja. Ļoti emocionāls veids kā uzrunāt skolas  biedrus, iespaidīgi." - Skolotāja Jolanta Tūtere

"Kulturoloģijas projekta - foto izstādes "Apstājies" komandas dalībnieki savā radošajā veikumā rosina aizdomāties par mūsdienu kultūras stāvokļiem un attieksmēm, kas sākas ar mums pašiem. Dzīvojot informācijas steigu laikmetā cilvēki mēdz zaudēt orientieri, paiet garām un nepamanīt to, kas dots viņiem no dabas, no vēstures, no kultūras mantojuma, cilvēku pārveidotās vides. Foto izstāde aicina apstāties un ieraudzīt, saredzēt un domāt līdzi par vērtībām, kuras mūs vieno Latvijā! Tā ir dāvana un iespēja  katram no mums ieraudzīt jauniešu skatījumu uz to, kas mums tuvs un dārgs. Izstāde ne tikai aicina domāt, bet arī iedvesmo savus apmeklētājus būt līdzās un darīt lietas kopā! Prieks un lepnums par šiem 12.b klases jauniešiem! Paldies!" - Ļevs Rusilo, Kulturoloģijas skolotājs

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
Rīgas Juglas vidusskolas 12.a klases skolēni kulturoloģijas nodarbībā par latviešu teātri izzina mācību ekskursijā LKA Ed.Smiļģa Teātra muzejā
pirms 2 dienām · no Levs_R
12.klases skolniece Elizabete Laura Možeika piedalījās Erasmus+ starptautiskajās apmācībās “Compassion in Action”, kas norisinājās no 22. līdz 30.janvārim Austrijā.
pirms 2 dienām · no Levs_R
7.c klases skolniece Samana Mona Veigule dalās savos iespaidos un foto, kas tapuši projektu nedēļas laikā.
pirms 4 dienām · no Juglas_Dadzishi
7.a klase kopā ar audzinātājām Līgu Barbaru un Līgu Sudari 29. janvārī ciemojās Restorānu servisa skolā un iepazina ne tikai pavāra, konditora un bārmeņa profesiju, bet arī apmeklēja restorānu un paši ķērās pie gatavošanas.
pirms 14 dienām · no Juglas_Dadzishi
Rīgas Juglas vidusskolas kulturoloģijas un sociālo zinību skolotājs stāsta par savu pieredzi Erasmus+ treniņu kursā "Developing Skills for the Inclusion" Itālijā no 14.-21.janvārim Montekatīni-Terme.
04.02.2019 · no Levs_R
Vērtēt
1 votes
Info
03.05.2018 (03.05.2018)
1384 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc skolenu-dome
Ieteikt