Description

Mēs priecājamies, ka tiek turpināta ilggadēja skolēnu apmaiņa ar Sonthofenu. 15.jūlijā Rīgā ieradās mūsu draugi no Vācijas. Pirmā tikšanās 16 RJV skolēniem un 16 Sonthofenas skolēniem notika skolā, spēlējot dažādas spēles un iepazīstot vienam otru tuvāk. Mums priekšā vēl 10 aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas dienas. Šogad apmaiņu vada mūsu skolotājas Argita Kučāne un Natālija Meļņika, vācu skolotāji Christina Kratzer un Winifred Engeser.

Wir freuen uns, dass der langjährige Schüleraustausch mit Sonthofen fortgesetzt wird. Heute sind unsere Freunde aus Deutschland in Riga eingetroffen. 
Beim ersten Treffen in der Schule haben sich 16 RJV Schüler und 16 Schüler aus Sonthofen kennengelernt und verschiedene Spiele gespielt. Wir haben 10 spannende und erlebnisreiche Tage vor uns. In diesem Jahr nehmen am Austausch die Lehrerinnen Argita Kučāne und Natālija Meļņika und die Lehrer aus Deutschland Christina Kratzer und Winfried Engeser teil.


[19.jūlijs] Ar mūsu Vācijas apmaiņas draugiem bijām 2 dienu braucienā pa Gauju. Cīnoties ar pretvēju, centīgi airējām līdz finišam. Visi esam gandarīti un priecīgi, ka pieveicām 38km izaicinājumu.


Mit unseren deutschen Austauschpartnern waren wir 2 Tage auf Kanus auf der Gauja unterwegs. Bei Gegenwind mussten wir ganz schön paddeln, um ans Ziel zu gelangen. Und am Ende waren wir alle froh, die 38 Kilometer-Fahrt geschafft zu haben 


[23.jūlijs] Turpinās mūsu skolas un Sonthofenas ğimnāzijas skolēnu sadraudzības projekts Latvijā. Sestdien apmeklējām Brīvdabas muzeju un guvām interesantus ieskatus latviešu senču dzīvē, spēlējot orientēšanās spēli. 
Pirmdien bija sportiska diena - devāmies pārgājienā gar jūru līdz Mangaļsalas molam un baudījām svaigu jūras gaisu, sauli, savstarpējās attiecības un prieku.


Am Samstag sind wir auf den Spuren der lettischen Geschichte gewandelt und haben interessante Einblicke in das Leben der lettischen Vorfahren bekommen.
Sportlich ging es dagegen am Montag zu. Wir wanderten entlang der Küste zu der Mole „Mangalsala“ und genossen die frische Meeresluft.


[24.jūlijs] Pēc intensīvām 10 dienām mūsu viesu ciemošanās Rīgā beigusies. Uz tikšanos Sonthofenā septembrī!


Nach 10 intensiven Tagen geht unser Austausch heute zu Ende. Die Austauschschüler haben erste Kontakte geknüpft und werden diese im
September in Sonthofen vertiefen.

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Vēlam mūsu vidusskolēniem un skolotājām Argitai Kučānei un Natālijai Meļņikai piedzīvojumiem un jauniem iespaidiem bagātas dienas Sonthofenā!
15.09.2019 · From admin
Rate
1 votes
Info
25.07.2019 (25.07.2019)
173 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags