Description

No šā gada 6.-15.decembrim trīs Latvijas pārstāvji devās uz starptautisko neformālo apmācību projektu, kurš norisinājās gleznainajā Luksemburgas provincē Guvī. Šajā projektā dalību ņēma 35 dalībnieki no Beļģijas, Horvātijas, Kipras, Itālijas, Latvijas, Spānijas, Portugāles un Turcijas. No Rīgas Juglas vidusskolas tika izvēlētas 2 angļu valodas skolotājas Viktorija Afanasjeva un Baiba Vītola.

            7 dienas mēs pavadījām muižā Guvī un pēdējās 2 dienas mēs devāmies uz Beļģijas ziemeļiem uz pilsētu Malle. Projektā pavadītais laiks bija iespaidiem bagāts un jaunām zināšanām pārpildīts. Projekta tēma – Spēlē, veido, mācies. Izspēlējām daudz dažnedažādākās spēles, kuras turpmāk noteikti varēsim izmantot un pielietot savā skolas darbā un ārpusskolas aktivitātēs ar jauniešiem nometnēs. Uzzināju un izmēģināju daudzas iepazīšanās aktivitātes, “iekustināšanas” jeb “energizer” un socializēšanās aktivitātes. Projekta gaitā dalībnieki grupās izstrādāja savas pašu radītās spēles, kuras noslēgumā pilsētā Malle prezentēja CODEC jauniešu centrā dažādu vecumu bērnu grupām.

            Par lielākajiem ieguvumiem es uzskatu #friendsallaroundtheworld jeb draugus visās pasaules malās, ar kuriem mēs turpinām uzturēt ļoti ciešu kontaktu, daudzās metodes un spēles, kuras uzzināju un noteikti izmantošu savā turpmākajā darbā ar jauniešiem, ieskatu dažādās kultūrās un to tradīcijās, kā arī kontaktus turpmākajiem projektiem.

Rakstu sagatavoja: Viktorija Afanasjeva, 2019.

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Apsveicam Rīgas pilsētas 2. angļu valodas 2.posma olimpiādes 10.-12. klašu grupā 3. vietas ieguvēju 12. klases izglītojamo Eviju Medvedevu un atzinības ieguvējas 11. klases izglītojamās Samantu Klaucāni un Elizabeti Braunu!
05.11.2019 · From admin
Rīgas Juglas vidusskolā 13.septembrī notika vērienīgākais gada ieskaņas pasākums – EKO nakts. Sīkāk lasiet rakstā...
19.09.2019 · From Levs_R
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
13.08.2019 · From Levs_R
Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.
14.05.2019 · From Levs_R
RJV 8. maijā ciemojās 26 astoto klašu skolēni un 4 skolotāji no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas. Tradicionāli šāds sadraudzības apmaiņas projekts starp Latvijas skolām notiek jau vairākus gadus.
08.05.2019 · From edgarsg
Rate
2 votes
Info
20.12.2019 (20.12.2019)
145 Views
0 Subscribers
All Articles by Vik_Tory19
Recommend