Description

 

7.c klases skolniece Samana Mona dalās savos iespaidos, kas tapuši projektu nedēļas laikā.


PIRMDIENA
Pirmdien mums bija jāveido jaunas, praktiskas lietas no otrreiz pāstrādājamiem materiāliem. Idejas izrādījās aizraujošas – tapa putnu barotavas, galda spēles, pat milzu šahs. Attēlā redzams, kā tiek prezentēts mūsu klases zēnu izgudojums- kendamas turētājs. To viņi pagatavoja no vecām, nevajadzīgām čībām.

 
OTRDIENA
Otrdien bija paredzēts doties ārā celt sniegavīrus, taču sniegs šim pasākumam  izrādījās nepiemērots. Tomēr mēs nepadevāmies un izbaudījām ziemas priekus un kopā būšanu šļūcot pa kalniņu un citādi jautri pavadot laiku. Reizēm ir tik ļoti vajadzīgs, lai mums ļauj vienkārši būt mums pašiem.

 
TREŠDIENA
Trešdien pie mums atnāca viesis-klasesbiedra tētis, kurš stāstīja par jurista profesiju.  Patiesībā visa diena tika veltīta karjeras tēmai. Pēc šī visa mums tika uzdots pārdomāt par iespējamo nākotnes profesiju, lai par to  klases priekšā varētu pastāstīt. Patiesībā, pat skaidri zinot, par ko gribi kļūt, ir vērtīgi to ietērpt vārdos. Tas liek daudz ko pārdomāt pamatīgāk un noformulēt savas domas arī pašam sev.

 
CETURTDIENA
Ceturtdien devāmies ekskursijā uz Vēstures un kuģniecības muzeju. Mums izstāstīja daudz ko interesantu par viduslaikiem un ne tikai. Ekskursijas beigās gids mums pastāstīja par viduslaiku ieročiem, bruņām un atļāva visu uzmērīt. Protams, lielākā daļa atribūtu bija viņu pašu gatavoti, bet tādēļ ne mazāk iespaidīgi un aizraujoši. Šādi mācīta vēsture paliek prātā daudz ilgāk un pamatīgāk, nekā grāmatā izlasītais. Mēs sajūtam, ka vēsture ir īsta un notiek vienotā laika plūdumā. Tie nav tikai abstrakti stāsti vēstures grāmatā, bet reiz tie bija īsti cilvēki, kuri to visu izdzīvoja. Arī mēs kļūsim par daļu no vēstures nākamajām paaudzēm.

 
PIEKTDIENA
Piektdien, kad visi jau bija padalījušies savās pārdomās par nākotnes profesiju, mēs ar Felicitu un skolotāju devāmies uz restorānu “Alīmenis". Pats restorāns ir paralēlklases projekts. Lai tur pamielotos mēs rezervējām galdiņu uz 12;00. Viesmīļi bija laipni, ēdienu atnesa ātri un tas bija gards. Tur mēs jautri pavadījām laiku patīkamā atmosfērā. Šis projekts šķita gana veiksmīgs, lai būtu vērts tam atrast stabilu vietu skolas ikdienā. Šķiet, ka skolasbiedru ar patiesu prieku  gatavotais ēdiens, pilnīgi noteikti varētu izkonkurēt to, ko mums ikdienā pasniedz profesionāļi. Ar vislielāko cieņu pret mūsu mīļajām pavārītēm, bet patiesa aizrautība un radošums šoreiz izkonkurēja ikdienas rutīnu.

Kopumā projektu nedēļa izdevās piedzīvojumiem bagāta un ļoti daudzpusīga. Man ir liels prieks par paveikto, kaut gan ir lietas kuras varēja darīt daudz savādāk, lai šī nedēļa kļūtu vēl aizraujošāka. Tomēr viss lieliskais taču nāk mācoties no savām kļūmēm, tādēļ ar nepacietību gaidu, ko nesīs nākamais gads.

 

Samanta Mona Veigule, 7.c klase

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Angļu valodas skolotājas Viktorija Afanasjeva un Baiba Vītola no 6. līdz 15.decembrim paaugstināja kompetences starptautiskajās neformālajās apmācībās Beļģijā, Guvī un Malle pilsētās.
20.12.2019 · From Vik_Tory19
Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 9.decembrī 5.klases Latvijas Nacionālajā teātrī skatīsies "Ģimenes pasaku - Sudraba slidas"
09.12.2019 · From admin
Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 4.decembrī 1. un 2. klases skatījās apvienības "Teātris un es" izrādi "Noslēpumu sala"
09.12.2019 · From admin
Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros no 20. līdz 28. novembrim 8.klases iepazīsies ar mākslas muzeju RĪGAS BIRŽA un piedalīsies radošajā darbnīcā "Biržas raksti".
20.11.2019 · From admin
Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 11.novembrī visi 9. līdz 12.klašu skolēni skatīsies kinofilmu "Dvēseļu putenis" kinoteātrī "Splendid Palace".
27.10.2019 · From admin
Rate
0 votes
Info
15.02.2019 (15.02.2019)
332 Views
0 Subscribers
All Articles by Juglas_Dadzishi
Recommend