Description

 

Projektu nedēļas plāns bija izveidot vienas dienas restorānu. Nosaukumu A līmenis mēs klasē izdomājām pirms projektu nedēļas.

                 Pirmā diena:

Sadalāmies grupās. Sākam domāt par katras profesijas pamatiem. Manā grupā, kurā ir vēl citi bārmeņi, mēs veidojam dzērienu karti ar  karstajiem un aukstajiem dzērieniem. Domājam par nepieciešamo produktu izmaksām.

                Otrā diena:

Pārbaudām iepriekšējās dienas paveikto. Viesmīļi mācās locīt salvetes. Novietojam plakātu par mūsu restorānu pie dežurantes. Izgatavojam vizītkartes un dalām tās skolotājiem. Restorāna galvenā sastāvdaļa ir: ‘’Esi proaktīvs!’’ Dizaineri sāk domāt par izkārtojumu.

                Trešā diena:

Es un vēl 9 cilvēki dodamies uz restorānu ‘’Garāža’’. Tur mācāmies taisīt mohito. Restorānā intervējam restorāna darbiniekus. Tad dodamies uz Rīga vēstures un kuģniecības muzeju. Pēc nodarbības muzejā daži brauca uz ‘’Lido slidotavu’’.

                Ceturtā diena:

Sākam dekorēt klasi un iekārtot mēbeles pēc dizaineru izdomātā plānojuma. Citi sāka gatavot desertus. Un tajā pašā laikā gatavojam dekorācijas. Mūsu klase izskatās lieliski!

                Piektā diena:

Pārbaudām izkārtojumu. Restorāns tiek atvērts. Es ar Lauru gatavojām dzērienus. Restorāns bija izdevies. Kad restorāns tika aizvērts,  klase tika sakārtota un viss novākts.

 Tāda bija mana projektu nedēļa.

Teksts: Lelde Kārkliņa, 7.a klase

Foto: Samanta Mona Veigule, 7.c klase

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
12 days ago · From Levs_R
Kulturoloģijas projekta ietvaros, 12. klašu skolnieces Elīna, Keita, Elvita un Simona veidoja blogu ar nosaukumu „Kultūras Elpa”, kurā meitenes dalās ar saviem iespaidiem par dažādiem kultūras pasākumiem- teātra izrādēm, koncertiem, izstādēm u.c.
14.05.2019 · From Levs_R
RJV 8. maijā ciemojās 26 astoto klašu skolēni un 4 skolotāji no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas. Tradicionāli šāds sadraudzības apmaiņas projekts starp Latvijas skolām notiek jau vairākus gadus.
08.05.2019 · From edgarsg
12.klases skolniece Elizabete Laura Možeika piedalījās Erasmus+ starptautiskajās apmācībās “Compassion in Action”, kas norisinājās no 22. līdz 30.janvārim Austrijā.
17.02.2019 · From Levs_R
7.c klases skolniece Samana Mona Veigule dalās savos iespaidos un foto, kas tapuši projektu nedēļas laikā.
15.02.2019 · From Juglas_Dadzishi
Rate
1 votes
Info
15.02.2019 (15.02.2019)
140 Views
0 Subscribers
All Articles by Juglas_Dadzishi
Recommend