Description

Projektu nedēļas radošie darbi ar pārstrādājamiem materiāliem (kartonu, papīru u.c.) 5.klašu skolēniem noslēdzās ar paštaisīto spēļu konkursu finālu Aktu zālē, kur publikas novērtēšanai tika piedāvātas katras klases labākās spēles, kā arī ekoloģiskā viktorīna, kur skolēniem lozes kārtībā bija iespēja pierādīt savas zināšanas un izpratni par ekoloģisku kustību un papīra ceļu.

Skolēni konkursa sākumā uzzināja arī par labo darbu projektu "Iniciatīva", ko pastāstīja vidusskolnieces, ierosinot pieņemt projekta izaicinājumu arī ikdienā. Skolēni, jūtoties iedvesmoti, sākuši prezentēt savu klašu labākās paštaisītās spēles, rūpīgi iepazīstinot ar savu spēļu noteikumiem, izmantotiem materiāliem un ideju. Pēc skolēnu prezentācijām sekoja viktorīna par ekoloģijas jautājumiem. Pēc viktorīnas skolēniem bija iespēja izmēģināt vienaudžu spēles un nobalsot par labākajiem darbiem.

Paldies Ekoskolas ideju vadītājai Jolantai Tūterei un 5.klašu audzinātājām: Airai Brokai, Simonai Zicānei, Jolantai Tūterei, Gintai Pālenai. Paldies skolēniem par aktīvu līdzdalību projektu nedēļā un radošo risinājumu pārstrādājamiem materiāliem!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Rīgas Juglas vidusskolai piešķirts Starptautiskais Ekoskolas sertifikāts un Zaļais karogs
20.09.2018 · From admin
Pabeidzam visus darbus, uzzīmejam koku, LV100 plakātu pabeidzam, klases grāmatu saliekam hronoloģiskā secībā.
15.02.2018 · From Osinas8b
Projektu nedēļas otrā diena,kas veltīta video sveiciena sagatavošanai skolas 50 gadu jubilejai.
13.02.2018 · From edgarsg
Iesākot projektu nedēļu, top bilde "Mūsu veltījums Valentīndienai".
12.02.2018 · From edgarsg
7.a klase projektu nedēļas 4. dienā kopā ar klases audzinātāju un skolotāju Kristīni Paškovu devās uz Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju.
09.02.2017 · From edgarsg
Rate
1 votes
Info
11.02.2019 (11.02.2019)
312 Views
0 Subscribers
All Articles by Levs_R
Recommend