Description

Atskatoties un noslēdzot mācību gadu, vidusskolas "tehniskā virziena" 10.klase šogad apguva 3D modelēšanu. Mācību gads iesākās ar mazu ieskatu telpiskās modelēšanas programmā Tinkercad, kas bija labs atspēriens telpas sajušanai datora ekrānā. Jauniešu interese bija tik liela, ka noteikti bija jāturpina kādā no profesionālajām programmām, kas šinī gadījumā bija Fusion360. Šī jaudīgā industriālās dizainēšanas mākoņaplikācija ir kā radīta dažādu 3D objektu modelēšanai. Modelējot dažādus priekšmetus, piem., mērkaroti, ķemmi, ziepju trauku, uzgriežņatslēgu, jaunieši varēja apgūt programmas rīkus un pēc tam tos izdrukāt. Kādu šis aizrāva tik tālu, ka Nissan GT-R bija atbilstošs izaicinājums.
Taču arī ar to tas viss vēl nebeidzās, paspējām arī izmēģināt Blenderi, ne to, kas virtuvē! :) To, kurā var izveidot dažādas animācijas un simulācijas. Jaudīga programma un tās apgūšanai būtu vajadzīgi visi trīs vidusskolas gadi, taču vienkāršas lietas paspējām apskatīt. Daži no projektiem arī galerijā.
Kopumā bija ļoti ražens un jaunas informācijas bagāts 3D gads. 
Ja arī Tev interesē 3D modelēšana un vēlies atklāt savu 3D talantu, esi laipni aicināts vidusskolā "tehniskā virziena" klasē! Uz tikšanos!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Katra mācību gada beigās tiek dots vasaras ārpusklases lasīšanas uzdevums nākamajam mācību gadam.
9 days ago · From admin
Topošais vidusskolēn! Ja arī Tev interesē medicīna un vēlies apgūt ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas, kā arī iejusties īsta studenta ādā strādājot LU Medicīnas fakultātes laboratorijās, tad nenokavē un piesakies RJV Medicīnas novirzienam jau 17.06. un 18.06.!
12.06.2019 · From laurarz
Lepojamies ar mūsu Juglas vidusskolas nu jau 7.klases skolnieka Artūra Nummura 12.vietu šodien Francijā
12.06.2019 · From admin
Paldies visiem drosmīgajiem un bezbailīgajiem RJV skolēniem un pedagogiem, kas 28.maijā devās skolas organizētajā sporta pārgājienā uz Lilasti.
29.05.2019 · From admin
24.maijā Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2018./2019.mācību gada izlaidumā Rīgas Juglas vidusskola kopā ar citām jaunajām vēstnieku skolām saņēma EPVS goda plāksn
29.05.2019 · From admin
Rate
0 votes
Info
29.05.2019 (29.05.2019)
116 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags