Description

Atskatoties un noslēdzot mācību gadu, vidusskolas "tehniskā virziena" 10.klase šogad apguva 3D modelēšanu. Mācību gads iesākās ar mazu ieskatu telpiskās modelēšanas programmā Tinkercad, kas bija labs atspēriens telpas sajušanai datora ekrānā. Jauniešu interese bija tik liela, ka noteikti bija jāturpina kādā no profesionālajām programmām, kas šinī gadījumā bija Fusion360. Šī jaudīgā industriālās dizainēšanas mākoņaplikācija ir kā radīta dažādu 3D objektu modelēšanai. Modelējot dažādus priekšmetus, piem., mērkaroti, ķemmi, ziepju trauku, uzgriežņatslēgu, jaunieši varēja apgūt programmas rīkus un pēc tam tos izdrukāt. Kādu šis aizrāva tik tālu, ka Nissan GT-R bija atbilstošs izaicinājums.
Taču arī ar to tas viss vēl nebeidzās, paspējām arī izmēģināt Blenderi, ne to, kas virtuvē! :) To, kurā var izveidot dažādas animācijas un simulācijas. Jaudīga programma un tās apgūšanai būtu vajadzīgi visi trīs vidusskolas gadi, taču vienkāršas lietas paspējām apskatīt. Daži no projektiem arī galerijā.
Kopumā bija ļoti ražens un jaunas informācijas bagāts 3D gads. 
Ja arī Tev interesē 3D modelēšana un vēlies atklāt savu 3D talantu, esi laipni aicināts vidusskolā "tehniskā virziena" klasē! Uz tikšanos!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Šoreiz Skaļās lasīšanas Rīgas kārta notika attālināti. Mūsu skolu tajā pārstāvēja Anna Alne (5.c klase), lasot fragmentu no L. M. Hantas grāmatas "Zivs kokā".
18.05.2020 · From admin
Tiekamies 21.maijā plkst.12.00 RJV EKO SKOLAS Zoom pasākumā!
18.05.2020 · From admin
Lielā talka RJV būs! Esam uzticīgi skolas tradīcijām – DARĀM KOPĀ, lai arī attālināti.
14.05.2020 · From admin
7., 8. un 9.maijā ikvienam iespējams piedalīties tiešsaistes Eiropas eksāmenā Tas notiek no 7.maija plkst.8:00 līdz 9.maija plkst.21:00
07.05.2020 · From Dzintra_Liepina
2020.gada 22. aprīlī mūžībā devusies Ruta Miķelsone, mūsu skolas kādreizējā angļu valodas skolotāja, 1982. un 1985. gada izlaidumu audzinātāja, mācību pārzine.
25.04.2020 · From admin
Rate
1 votes
Info
29.05.2019 (29.05.2019)
373 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags