Description

Atskatoties un noslēdzot mācību gadu, vidusskolas "tehniskā virziena" 10.klase šogad apguva 3D modelēšanu. Mācību gads iesākās ar mazu ieskatu telpiskās modelēšanas programmā Tinkercad, kas bija labs atspēriens telpas sajušanai datora ekrānā. Jauniešu interese bija tik liela, ka noteikti bija jāturpina kādā no profesionālajām programmām, kas šinī gadījumā bija Fusion360. Šī jaudīgā industriālās dizainēšanas mākoņaplikācija ir kā radīta dažādu 3D objektu modelēšanai. Modelējot dažādus priekšmetus, piem., mērkaroti, ķemmi, ziepju trauku, uzgriežņatslēgu, jaunieši varēja apgūt programmas rīkus un pēc tam tos izdrukāt. Kādu šis aizrāva tik tālu, ka Nissan GT-R bija atbilstošs izaicinājums.
Taču arī ar to tas viss vēl nebeidzās, paspējām arī izmēģināt Blenderi, ne to, kas virtuvē! :) To, kurā var izveidot dažādas animācijas un simulācijas. Jaudīga programma un tās apgūšanai būtu vajadzīgi visi trīs vidusskolas gadi, taču vienkāršas lietas paspējām apskatīt. Daži no projektiem arī galerijā.
Kopumā bija ļoti ražens un jaunas informācijas bagāts 3D gads. 
Ja arī Tev interesē 3D modelēšana un vēlies atklāt savu 3D talantu, esi laipni aicināts vidusskolā "tehniskā virziena" klasē! Uz tikšanos!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Jaunie RJV mediķi viesojas Latvijas Universitātē.
3 days ago · From admin
Jaunie RJV mediķi viesojas Latvijas Universitātē.
3 days ago · From laurarz
Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 9.klases dosies pārgājienā pa I Pasaules kara piemiņas vietām Tīreļpurvā un apmeklēs Ziemsvētku kauju muzeju "Mangaļiu" mājās
4 days ago · From admin
Par tradicionālās balvas “Zelta pildspalva” ieguvējiem Rīgā kļuva 15 skolotāji. Starp tiem arī mūsu latviešu valodas un literatūras skolotāja Ieva Gaņģe.
9 days ago · From admin
4.oktobrī visā pasaulē atzīmē – Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienu, šis datums ir izvēlēts, jo tā ir Svētā Asīzes Franciska nāves diena, kuru uzskata par dabas mīļotāju un dzīvnieku un vides aizbildni.
01.10.2019 · From admin
Rate
1 votes
Info
29.05.2019 (29.05.2019)
208 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags