Description

Atskatoties un noslēdzot mācību gadu, vidusskolas "tehniskā virziena" 10.klase šogad apguva 3D modelēšanu. Mācību gads iesākās ar mazu ieskatu telpiskās modelēšanas programmā Tinkercad, kas bija labs atspēriens telpas sajušanai datora ekrānā. Jauniešu interese bija tik liela, ka noteikti bija jāturpina kādā no profesionālajām programmām, kas šinī gadījumā bija Fusion360. Šī jaudīgā industriālās dizainēšanas mākoņaplikācija ir kā radīta dažādu 3D objektu modelēšanai. Modelējot dažādus priekšmetus, piem., mērkaroti, ķemmi, ziepju trauku, uzgriežņatslēgu, jaunieši varēja apgūt programmas rīkus un pēc tam tos izdrukāt. Kādu šis aizrāva tik tālu, ka Nissan GT-R bija atbilstošs izaicinājums.
Taču arī ar to tas viss vēl nebeidzās, paspējām arī izmēģināt Blenderi, ne to, kas virtuvē! :) To, kurā var izveidot dažādas animācijas un simulācijas. Jaudīga programma un tās apgūšanai būtu vajadzīgi visi trīs vidusskolas gadi, taču vienkāršas lietas paspējām apskatīt. Daži no projektiem arī galerijā.
Kopumā bija ļoti ražens un jaunas informācijas bagāts 3D gads. 
Ja arī Tev interesē 3D modelēšana un vēlies atklāt savu 3D talantu, esi laipni aicināts vidusskolā "tehniskā virziena" klasē! Uz tikšanos!

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
PII Malienas ielā bērnu vecāku informatīvā sanāksme
4 days ago · From admin
Atskats uz Dānijā īstenoto starptautisko jauniešu apmaiņu “YOUNGSTERS, A BRIDGE FOR A BETTER EUROPE” (“Jaunieši - tilts labākai Eiropai”) no 2019.gada 25.jūlija līdz 3.augustam.
12 days ago · From Levs_R
Par nekustamā īpašuma Rīgā, Malienas ielā 89 (iznomājamā platība 1 m²), būves kadastra apzīmējums 01001220255001, nomas līgumu.
30.07.2019 · From admin
Mēs priecājamies, ka tiek turpināta ilggadēja skolēnu apmaiņa ar Sonthofenu.
25.07.2019 · From admin
Katra mācību gada beigās tiek dots vasaras ārpusklases lasīšanas uzdevums nākamajam mācību gadam.
13.07.2019 · From admin
Rate
1 votes
Info
29.05.2019 (29.05.2019)
157 Views
0 Subscribers
All Articles by admin
Recommend
Tags