Apraksts

1.martā sadarbībā ar muzeja “Ebreji Latvijā” pedagoģēm Karīnu Barkani un muzeja direktora vietnieci Marinu Gehtu tika novadītas 5 stundas no 6.-12.klasei (6.b, 7.d, 9.c, 9.b, 12.a). Skolēni pētīja ebreju tradīcijas, piemiņas dienas, cēlās Latvijas ebreju personības. Kā pārsteigums arī nosvinējām PURIM svētkus ar muzeja darbinieku izceptiem tradicionāliem homentaš PURIM svētku pīrādzīņiem.

Paldies muzejam, sociālo zinību skolotājai Egijai Lukjanskai un vēstures skolotājai Airai Brokai par sadarbību! Paldies kulturoloģijas un sociālo zinību skolotājam Ļevam Rusilo par izglītojoša pasākuma organizēšanu! Paldies skolēniem! Paldies lieliskajai manai skolai, kas iedvesmo īstenot labas idejas un paveikt vairāk!

Paldies Dutch Jewish Humanitarian Fund par par atbalstu! #MuseumGoesToSchool

Foto
Komentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Saistītie notikumi
21.septembrī vidusskolas radošās klases skolēni jēgpilni izzināja 19.gadsimta kultūru, pētot tās izpausmes formas Mākslas muzejā "Rīgas Birža" skolotāja Ļeva Rusilo sagatavotajā interaktīvajā nodarbībā, kuras mērķis bija padziļināti iepazīties ar romantisma virziena ietekmi uz Eiropas mantojumu.
24.09.2018 · no Levs_R
Šī gada 4.-6.maijā Viļņā un Trakai notika vērienīgākais kultūras projekts – pavasara ekskursija “Eiropas Jeruzaleme”, ko realizējusi 12.a klases skolniece Dana Daugaviete kulturoloģijas mācību priekšmeta ietvaros. Projekts tapis starpdisciplināri.
24.05.2018 · no Levs_R
Šī gada 10.maijā Rīgas Juglas vidusskolēni tikās ar viesiem no Taivānas vēstniecības - Taipejas Misijas diplomātiem. Tikšanās noritējusi starpdisciplinārā formātā, ar tādām Austrumu kultūras vērtībām kā izglītība, ģimene, kultūra.
10.05.2018 · no Levs_R
Apskati sirdij tuvās Latvijas vietas un izbaudi to burvību, meklē piedzīvojumus un krāj mirkļus, nevis lietas.
03.05.2018 · no skolenu-dome
Sociālo zinību stundās skolēni tikās ar dažādu kultūru pārstāvjiem, veidojot cieņpilnu attieksmi pret dažādību sabiedrībā, pilnveidojot valodas un kultūras izpratnes kompetenci. Pateicoties skolēnu sagatavotajiem izzinošajiem jautājumiem tikšanās noritējusi veiksmīgi.
22.04.2018 · no Levs_R
Vērtēt
0 votes
Info
04.03.2018 (04.03.2018)
366 Sktījumi
0 Abonementi
Visi notikumi pēc Levs_R
Ieteikt