Browse Articles By Tag: kulturoloģija RSShttp://rjv.lv/m/articles/browse/tag/kulturoloģijaBrowse Articles By Tag: kulturoloģija RSSTue, 14 May 2019 01:02:00 +0300<![CDATA[Kultūras projekts - blogs "Kultūras Elpa"]]>Read more]]>Tue, 14 May 2019 01:02:00 +0300<![CDATA[Kulturoloģijas nodarbība par latviešu teātri LKA Eduarda Smilģa Teātra muzejā]]>Read more]]>Sun, 17 Feb 2019 21:22:00 +0200<![CDATA[12.b klases skolēnu panākumi Kultūras kanona konkursā]]>Read more]]>Mon, 04 Feb 2019 18:50:00 +0200<![CDATA[Kulturoloģijas nodarbība "No romantisma līdz modernismam" Mākslas muzejā "Rīgas Birža"]]>Read more]]>Mon, 24 Sep 2018 22:40:00 +0300<![CDATA["Eiropas Jeruzaleme"]]>Read more]]>Thu, 24 May 2018 00:01:00 +0300<![CDATA[Izglītība un kultūra Austrumos - Taipejas Misijas vizīte]]>Read more]]>Thu, 10 May 2018 23:15:00 +0300<![CDATA[Apstājies. Paskaties apkārt.]]>Read more]]>Thu, 03 May 2018 14:36:00 +0300<![CDATA[11.a radošā klase kultūras mantojuma pētnieciskajā nodarbībā Rīgas Domā]]>Fri, 13 Apr 2018 16:09:00 +0300<![CDATA[Pavasara ekskursija]]>Sun, 08 Apr 2018 20:17:00 +0300<![CDATA[Interaktīva nodarbība par Austrālijas zemi un kultūru]]>Fri, 30 Mar 2018 14:38:00 +0300