Nesenie notikumi
RJV divpadsmitie svin žetonu saņemšanu. Paldies par pozitīviem mirkļiem,ko sniedzāt mums visiem!
Vakar · no edgarsg
Noslēdzoties projektu nedēļai, skolēni kopā ar klašu audzinātājiem un skolas vadību pulcējās skolas zālē, lai turpinātu svinēt RJV 50 gadu jubileju! Paldies visiem par jaukajiem priekšnesumiem!
pirms 2 dienām · no edgarsg
Norises vieta: Rīgas Juglas vidusskola (mazo skola) Norises laiks: 2018.gada 7.martā plkst. 18.00
pirms 2 dienām · no admin
Izveidots 8.b klases koks
pirms 3 dienām · no Osinas8b
Pabeidzam visus darbus, uzzīmejam koku, LV100 plakātu pabeidzam, klases grāmatu saliekam hronoloģiskā secībā.
pirms 3 dienām · no Osinas8b
Projektu nedēļā 8.a devās uz Rīgas Motormuzeju, pēc izglītojoša pasākuma muzejā skolēni devās uz Rīgas centru, kur kādas ēkas pagrabā nodevās aizraujošai komandu spēlei - lāzerpeintbolam. Fantastiski pavadīta diena!
pirms 3 dienām · no edgarsg
Mēs, 8.b klase bijām Rīgas Motormuzejā. Tur mēs aplūkojām dažādus Latvijā un pasaulē ražotus visdažādākos automobiļus. Interesanti bija apskatīt muzeju, kas zināmu laiku bija rekonstrukcijā, un tagad ir aprīkots ar modernām tehnoloģjām.
pirms 4 dienām · no Osinas8b
Mēs, 8.d klase, 13.02. bijām Mežciemā, Rīgas Motormuzejā. Tur apskatījām paststāvīgo ekspozīciju, kurā aplūkojām dažādus Latvijā un pasaulē ražotus automobīļus.
pirms 4 dienām · no lucy
Projektu nedēļas otrā diena,kas veltīta video sveiciena sagatavošanai skolas 50 gadu jubilejai.
pirms 5 dienām · no edgarsg
Mēs projektu nedēļā uz klases sienas zīmējam vērtību koku, papildinām Latvijas simtgades plakātu, veidojam klases grāmatu par šo gadu un veidojam sveicienu skolas jubilejā.
pirms 5 dienām · no Osinas8b
Rīgas pilsētas ekonomikas 19. olimpiādes 2. posmā 2.vieta – 12.b klases skolniekam Reinim Pauļukam. Paldies par ieguldīto darbu ekonomikas skolotājai Egijai Lukjanskai!
pirms 5 dienām · no kāds
Iesākot projektu nedēļu, top bilde "Mūsu veltījums Valentīndienai".
pirms 5 dienām · no edgarsg
2.vieta – 10.b klases skolniekam Laurim Pazānam 3.vieta – 9.c klases skolniekam Tomam Kotānam 3.vieta – 11.a klases skolniekam Kalvim Bērziņam 3.vieta – 12.b klases skolniekam Mārtiņam Znotiņam
pirms 9 dienām · no kāds
2018.gada 7. un 9.februārī Rīgas Juglas vidusskolas 5.klašu skolēni, kas apgūst krievu valodu kā 2.svešvalodu, tika iepazīstināti ar Masļeņicas un Meteņu tradīcijām. 7.februārī notika kopīga mācību stunda skolas aktu zālē visām 4 grupām.
pirms 9 dienām · no Solveiga
1.vieta – 8.b klases skolniecei Unai Laurai Amatai 2.vieta – 8.d klases skolniecei Kristai Rudzītei Atzinība – 8.c klases skolniecei Martai Ekmanei Atzinība – 9.c klases skolniecei Eliānai Augustānei
pirms 11 dienām · no kāds
Laipni gaidīti šo ceturtdien 8.februārī plkst.16.00 uz RJV Kino kluba pasākumu par kinokomēdijām ar filmas "Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda" (2014, rež. Fēlikss Harngrēns) izvērtēšanu.
pirms 13 dienām · no Levs_R
25. janvārī sākumskolas un pamatskolas angļu valodas stundās viesojās jauniešu centra "Bambuss" brīvprātīgie.
02.02.2018 · no Baiba_V
Noslēgušās sacensības 64 lauciņu dambretē, kurās notika atlase uz Latvijas čempionātu gan zēniem, gan meitenēm.
31.01.2018 · no admin
Skola - tās ir mūsu otrās mājas, kā upe no kuras izceļam gliemežvākus - draudzību, gudrību, mērķtiecību, labsirdību, dzīvesprieku un citas vērtīgas lietas. Dzimšanas diena nav tikai Rīgas Juglas vidusskolai! Tie ir svētki maziem un lieliem, visiem, kas jūtas piederīgi mūsu skolai.
30.01.2018 · no Liene
Laipni aicināti uz RJV Kino kluba 4. pasākumu 1.februārī (ceturtdiena) plkst.16.00 Aktu zālē, kur būs iespēja uzzināt par spēlfilmām, 20.gadsimta 30.gadu modi un noskatīties latviešu piedzīvojumu filmu ar vēsturisku kontekstu - "Sapņu komanda 1935" (režisori Aigars Grauba un Andrejs Ēķis, 2012).
29.01.2018 · no Levs_R
Parādīt pa: