Pārlūkot notikumus pēc kategorijas: - Ekskursija RSShttp://rjv.lv/m/articles/browse/categories/ekskursijaPārlūkot notikumus pēc kategorijas: - Ekskursija RSSThu, 24 May 2018 00:01:00 +0300<![CDATA["Eiropas Jeruzaleme"]]>lasīt vēl]]>Thu, 24 May 2018 00:01:00 +0300<![CDATA[Pavasara ekskursija]]>Sun, 08 Apr 2018 20:17:00 +0300<![CDATA[Rudens ekskursija]]>Tue, 27 Mar 2018 17:26:00 +0300<![CDATA[8.b klases ekskursija uz Motormuzeju]]>Wed, 14 Feb 2018 15:16:00 +0200<![CDATA[Pārtikas ražotnē "Ādažu čipsi"]]>Wed, 29 Nov 2017 15:21:00 +0200<![CDATA[8.b klases ekskursija uz ''Ādažu čipsiem"]]>Mon, 27 Nov 2017 11:29:00 +0200<![CDATA[11.b klases rudens ekskursija Siguldā]]>Sun, 01 Oct 2017 13:24:00 +0300<![CDATA[Rudens ekskursija uz Āraišiem un Līgatni]]>Fri, 29 Sep 2017 20:12:00 +0300<![CDATA[8.b klases ekskursija uz Cēsu pili]]>Thu, 28 Sep 2017 16:24:00 +0300<![CDATA[Kas ir MĀKSLA? Skolēnu iepazīšanās ar laikmetīgās mākslas festivālu SURVIVAL KIT 9]]>lasīt vēl]]>Thu, 21 Sep 2017 19:49:00 +0300