Ierakstu apskate

Mārtiņdienas tirdziņš

Piektdien, 10. novembrī, 4. stundas laikā mūsu skolā notika Mārtiņdienas tirdziņš, kurā piedalījās galvenokārt 5. un 6.klases, bet ne tikai. Es uzskatu, ka šie tirdziņi ir ļoti laba ideja, jo tajos katrs var pamēģināt sevi gan pircēja, gan pārdevēja lomās. Vēl, manuprāt, šādi tirdziņi būtu jārīko ne tikai Mārtiņdienā, bet arī citos svētkos, kā piemēram, Ziemassvētkos.


Kas īsti tika piedāvāts šajā tirdziņā?

  • Daudz un dažādi saldumi (šokolāde, īrisi, šokolādes brunete, vafeles, cepumi u.c.).
  • Dažādi (bet ne tik daudz) sāļi ēdieni (mazītes, picas u.c).
  • Neēdamas lietas (krekli, slime, tamborētas lellītes u.c.).

Kopumā tirdziņš pagāja ļoti jautri un interesanti, pērkot un pārdodot.


Bet tagad nedaudz par Mārtiņdienu.

Pēc Saules kalendāra šī diena iezīmē iezīmē vidusspunktu starp Miķeļiem un Ziemassvētkiem. Svētki savu nosaukumu ieguvuši jau pirms 16.gs. baznīcas Reformācijas – par godu romiešu karavīram Mārtiņam (Martinus).
Mārtiņus svin arī citās valstīs: Vācijā, Anglijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Igaunijā, Austrijā, Nīderlandē, Holandē.
Ceru,ka Jums patika gan mūsu skolas tirdziņš, gan pati Mārtiņdiena!

 

Selderiņa Johanna, 6.c klase

Juglas_Dadzishi 14.11.2017 0 778
Коmentāri
Kārtot pēc: 
Parādīt pa:
 
  • Komentāru pagaidām nav
Ierakstu info
Reitinga
0 votes
Darbības
Ieteikt
Kategorijas
Holidays (6 ieraksti)
Lifestyle (1 ieraksti)